PODPOWIEDZI:

Nie Macie Jeszcze Androida 7.0? Google Szykuje Już Kolejną Odsłonę!

Nie Macie Jeszcze Androida 7.0? Google Szykuje Już Kolejną Odsłonę!

Obecnie najnowsza odsłona Androida została zaprezentowana pod koniec minionych wakacji. Jak już zapewne wiecie, odsłona kryjąca się pod słodką nazwą “Nougat”, nie jest praktycznie w żadnym stopniu rewolucyjna, a jedynie ewolucyjna. Mimo to, na tę chwilę system trafił do niewielkiej grupy odbiorców, co jest co najmniej frustrujące. Wujaszek Google jednak nie próżnuje i będzie startował z kolejną odsłoną!

Na minionej konferencji Google’a, zaprezentowano kilka istotnych informacji odnośnie urządzeń z serii Pixel, które mają w bezpośredni sposób zastąpić dobrze nam znane Nexusy. Jednym to się podoba, drugim nie. Jednakże, ci “drudzy” mogą mieć rację, bowiem Pixele nie będą dostępne w naszym kraju! Wielka szkoda, bo Nexusy dobrze się u nas miały. Przejdźmy jednak do wspomnianego OS-u, a konkretnie do Androida 7.1 Nougat. Wersja ta będzie oferowała kilka istotnych nowości, które mogą być dla Was interesujące.


android nougat
 

Chcesz wiedzieć czym najszybciej się upić? Sprawdź ten materiał! UWAGA - TYLKO DLA OSÓB 18+

Ze wstępnych informacji wiadomo, że w nowej konwersji Androida pojawi się Google Assistant, którego funkcje zdołaliśmy już poznać jakiś czas temu. Interesującą nowością dla deweloperów będzie wsparcie dla platformy Daydream VR! Android 7.1 skoncentruje się również na możliwościach, które programistom dadzą ogrom możliwości pod względem funkcjonalności aplikacji. Pojawi się także możliwość tworzenia skrótów do konkretnych działań danej aplikacji na pulpicie. Podobny zabieg ma miejsce w systemie iOS z pomocą funkcji 3D Touch.


android nougat #2

Interesują Cię smartfony od Sony? Sprawdź koniecznie ten model w zaskakująco niskiej cenie!

Co jeszcze pojawi się w nowym OS-ie? Otóż, operatorzy komórkowi zyskają dostęp do API dla połączeń Multi-Endpoint. Pojawi się również możliwość osadzania metadanych w tapetach, dodatkowe narzędzie do zarządzania pamięcią masową. Ponadto, klawiatury będą obsługiwały obrazki, co pozwoli użytkownikowi na wysyłanie GIF-ów lub naklejek! Warto także wspomnieć o tym, że pojawi się nielimitowana przestrzeń na zdjęcia oraz filmy w Google Photos w oryginalnej rozdzielczości. a także szybka możliwość importowania danych z iPhone’a. Niestety, ale te elementy będą dostępne jedynie dla urządzeń z linii Pixel.

android nougat 7.1


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek



Zaskoczeni? Zapewne spora część z Was nie miała okazji obcować jeszcze z podstawową wersją Nougat’a, a tu już niebawem pojawi się na rynku konwersja 7.1. Taki ruch może nieco namieszać, bowiem otrzymanie Nougat’a dla niektórych modeli to już był koniec update’ów, a tu już kolejna odsłona za pasem! Narzekać nie będą mogli jedynie posiadacze najnowszych Nexusów oraz wspomnianych Pixeli, które jako pierwszy otrzymają aktualizację. Co o tym myślicie? Macie już jakieś wyrobione zdanie na ten temat? Zapraszam do komentowana, odwiedzenia naszego forum oraz zostawienia odpowiedniej łapki! ;)

blog comments powered by Disqus
Nie Macie Jeszcze Androida 7.0? Google Szykuje Już Kolejną Odsłonę!