PODPOWIEDZI:

Huawei Chwali się Wyśmienitymi Wynikami Finansowymi!

Huawei Chwali się Wyśmienitymi Wynikami Finansowymi!

Producent ten jest jedną z czołowych marek na rynku azjatyckim, która odnosi tak ogromne sukcesy na mobilnym poletku. Smartfony sprzedają się świetnie, zaś sam producent co chwila raczy nas kolejnymi słuchawkami, a w tym Huawei Nova! Przy okazji premiery tego modelu, gigant postanowił pochwalić się kilkoma szczegółami.

Wg zeszłorocznych danych, Huawei plasuje się na trzecim miejscu pod względem globalnego udziału w rynku mobilnym, co jest zaskakująco dobrym wynikiem jak na firmę pochodzącą z kraju Państw Środka. Do niedawna Chińskie marki były mocno lekceważone i niedoceniane ze względu na sporą liczbę pojawiających się kopii smartfonów od innych bardziej znanych marek. To się jednak z czasem zmieniło i Chińczycy udowodnili, że także oni potrafią stworzyć coś naprawdę oryginalnego, dobrego pod względem specyfikacji i relatywnie taniego. Do tego grona można zaliczyć smartfony od Huawei, które bardzo przypasowały klientom ze starego kontynentu.

huawei

Jesteś ciekawy(-a) smartfonu, który pojawił się w ofercie Biedronki? Właśnie przeprowadziliśmy jego test!
 

Kilka dni temu nastąpiła premiera nowego smartfonu, którego nazwano Huawei Nova. Premiera obejmuje obecnie jedynie Chiny, zatem nie ma się co “podpalać” na myśl o kolejnej słuchawce! Zanim jednak powiemy sobie, co w międzyczasie powiedzieli przedstawiciele Huawei o kwestii finansowej, przedstawmy sobie w kilku słowach ów model. Otóż, jest to urządzenie wyposażone w ekran o przekątnej 5 - cali i rozdzielczości Full HD. Sercem urządzenia stał się procesor Snapdragon 625 wraz z układem graficznym Adreno 506, 3 GB RAM oraz 32 GB ROM z możliwością rozszerzenia o kolejne 256 GB przy pomocy karty microSD. Ponadto, producent umieścił w tym modelu matrycę aparatu głównego o rozdzielczości 12 mpix wraz z diodą doświetlającą LED. Do robienia “selfie” pozostanie nam 8 mpix od frontu. Na koniec warto wspomnieć o akumulatorze o pojemności 3020 mAh oraz systemie Android w wersji 6.0.1 Marshmallow.

huawei nova

Masz chrapkę na najnowszego flagowca, ale jest dla Ciebie zbyt drogi? Może skusisz się na nieco odchudzoną jego wersje?


 

Teraz przejdźmy do kwestii finansowej, o której mowa była na początku. Zatem, Chiński potentat technologiczny szczyci się obecnym wynikiem sprzedażowym na poziomie… 100 mln sprzedanych egzemplarzy! Warto zauważyć, że jeszcze nie nastąpił koniec roku, a urządzenia dalej świetnie się sprzedają. Ponadto, przed nami jeszcze kilka nowości, które lada moment pojawią się na rynku. Chińczycy zaznaczyli podczas Eventu, iż udało się sprzedaż 6 mln egzemplarzy modelu Huawei P9 oraz 1,5 mln sztuk Honora 8!

huawei #2


Telewizory TANIEJ w Media Expert

Przyznacie, że wyniki prezentują się nader okazale! Z pewnością, tak dobrej passy będzie mógł im pozazdrościć nawet Samsung, który wpakował się w niezłe tarapaty, jeśli chodzi o wadliwą baterię Samsunga Galaxy Note 7. Cóż, przed nami jeszcze premiera Meta’a 9, zatem wynik może jeszcze ostro poszybować w górę. Co o tym myślicie? Zapraszam Was serdecznie do komentowania, wpadnięcia na nasze forum oraz zostawienia odpowiedniej łapki! ;)

blog comments powered by Disqus
Huawei Chwali się Wyśmienitymi Wynikami Finansowymi!