PODPOWIEDZI:

Acer BE0 - Zaawansowane Monitory Bez Ramek

Acer BE0 - Zaawansowane Monitory Bez Ramek

Jeżeli szukacie monitorów, które oferują najnowocześniejsze technologie, a dodatkowo wyróżniają się bezramkową konstrukcją, to musicie poznać serię Acer BE0. Mowa jest o niej w poniższym newsie. Zapraszamy!

Na początku warto wspomnieć, że nowe monitory Acer BE0zostały opracowane z myślą o specjalistach zajmujących się grafiką. Mowa tu więc o fotografach czy projektantach stron www. Każdy entuzjasta fotografii i edycji wideo również będzie zadowolony możliwościami nowych modeli Acera.

Czym te urządzenia właściwie się wyróżniają? 24-calowy monitor w rozdzielczości FHD oraz 27-calowy monitor w rozdzielczości WQHD zapewniają kąty widzenia wynoszące 178 stopni. Dobre wrażenie robi bezramkowa konstrukcja ZeroFrame.

Acer BE0

100-procentowe pokrycie palety sRGB i wręcz perfekcyjne odwzorowanie barw to kolejne atuty, które przydadzą się profesjonalistom od grafiki.

Przy nowych monitorach Acera możemy siedzieć bardzo długo, nie odczuwając dyskomfortu. Jest tu bowiem technologia Acer EyeProtect, która dostarcza szereg funkcji zmniejszających zmęczenie oczu, w tym filtr światła niebieskiego oraz panel antyodblaskowy.

Acer BE0

Nie zawodzi także funkcjonalność. Funkcja obraz w obrazie pozwala użytkownikom oglądać filmy lub wideo podczas pracy, amulti-stream umożliwia korzystanie nawet z trzech monitorów.

Rankingi monitorów >>>

Wisienką na torcie jest bogaty zestaw złącz, energooszczędność czy ergonomiczna i regulowana podstawaErgoStand.

Acer BE240Y, BE270UA i BE270U kosztować będą odpowiednio od 1 299 PLN, 2 439 PLN i 2 379 PLN.

blog comments powered by Disqus
Acer BE0 - Zaawansowane Monitory Bez Ramek