PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Acer BE0 - Zaawansowane Monitory Bez Ramek

Acer BE0 - Zaawansowane Monitory Bez Ramek

Jeżeli szukacie monitorów, które oferują najnowocześniejsze technologie, a dodatkowo wyróżniają się bezramkową konstrukcją, to musicie poznać serię Acer BE0. Mowa jest o niej w poniższym newsie. Zapraszamy!

Na początku warto wspomnieć, że nowe monitory Acer BE0zostały opracowane z myślą o specjalistach zajmujących się grafiką. Mowa tu więc o fotografach czy projektantach stron www. Każdy entuzjasta fotografii i edycji wideo również będzie zadowolony możliwościami nowych modeli Acera.


Znalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?

Czym te urządzenia właściwie się wyróżniają? 24-calowy monitor w rozdzielczości FHD oraz 27-calowy monitor w rozdzielczości WQHD zapewniają kąty widzenia wynoszące 178 stopni. Dobre wrażenie robi bezramkowa konstrukcja ZeroFrame.

Acer BE0

100-procentowe pokrycie palety sRGB i wręcz perfekcyjne odwzorowanie barw to kolejne atuty, które przydadzą się profesjonalistom od grafiki.

Inne ciekawe monitory Acer >>>

Przy nowych monitorach Acera możemy siedzieć bardzo długo, nie odczuwając dyskomfortu. Jest tu bowiem technologia Acer EyeProtect, która dostarcza szereg funkcji zmniejszających zmęczenie oczu, w tym filtr światła niebieskiego oraz panel antyodblaskowy.

Acer BE0

Nie zawodzi także funkcjonalność. Funkcja obraz w obrazie pozwala użytkownikom oglądać filmy lub wideo podczas pracy, amulti-stream umożliwia korzystanie nawet z trzech monitorów.

Rankingi monitorów >>>

Wisienką na torcie jest bogaty zestaw złącz, energooszczędność czy ergonomiczna i regulowana podstawaErgoStand.

Acer BE240Y, BE270UA i BE270U kosztować będą odpowiednio od 1 299 PLN, 2 439 PLN i 2 379 PLN.

blog comments powered by Disqus
Acer BE0 - Zaawansowane Monitory Bez Ramek
Autor: Łukasz