PODPOWIEDZI:

BlackBerry Oficjalnie o Smartfonie DTEK60!

BlackBerry Oficjalnie o Smartfonie DTEK60!

Z dawna zapowiedziany nowy smartfon od kanadyjskiego producenta telefonów komórkowych, wreszcie nadszedł czas oficjalnej prezentacji kolejnej słuchawki z Androidem na pokładzie. Co było zgodne z ostatnimi doniesieniami, a co okazało się typowym mitem powtarzanym przez rzeszę spekulantów? Sprawdźmy to!

Dzisiaj już nie dziwi nas fakt, iż obecnie instalowanym i jednocześnie jedynym systemem operacyjnym urządzeń BlackBerry jest Android. Pod wpływem licznych nacisków ze strony zarządu, firma zdecydowała się na odważny krok i zrezygnowała całkowicie z autorskiego rozwiązania na rzecz systemu od wujaszka Google'a. Kilka urządzeń tego typu zdążyło już rozgościć się na rynku, ale z jakim skutkiem?

BB DTEK60

Pragniesz kupić telefon w zniewalającej promocji? Spójrz na tę ofertę!

Raczej z nie nazbyt zadowalającym, a o tym wszystkim świadczą słabe wyniki finansowe, które raczej nie napawają nikogo optymistycznym myśleniem. Czyżby BlackBerry popełnia błąd i tworzy kolejny smartfon, DTEK60?

nowe smartfony blackberry

Czas to zweryfikuje, a tym czasem przyjrzyjmy się oficjalnej już specyfikacji tego kanadyjskiego smartfonu. Przyjrzyjmy się temu, co mogło ulec zmianie w ciągu ostatnich nieoficjalnych doniesień w sprawie modelu DTEK60. Jesteście ciekawi?

  • Ekran:                       5.5 - cala o rozdzielczości QHD
  • Procesor:                  Snapdragon 820
  • RAM:                         4 GB
  • ROM:                         32 GB
  • Aparat główny:        21 mpix z PDAF
  • Aparat dodatkowy:  8 mpix
  • Bateria:                     3000 mAh z Quick Charge
  • System:                     Android 6.0 Marshmallow

Przyznać trzeba, że specyfikacja daje odrobinę do myślenia. Nie jest ona najgorsza, ale na rynku mamy już podobne urządzenia, które pojawiły się na rynku dobrych kilka miesięcy temu. Zatem, czy ktokolwiek połasi się o wybór kanadyjskiego produktu? Odpowiedzcie na to w komentarzach, ale również odwiedźcie nasze forum i pozostawcie odpowiednią łapkę! ;)

blog comments powered by Disqus
BlackBerry Oficjalnie o Smartfonie DTEK60!