PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

UMi Plus Otrzymuje Najnowszego Androida!

UMi Plus Otrzymuje Najnowszego Androida!

Ten ruch ze strony producenta był zaplanowany na Święta Bożego Narodzenia. Coś jednak pękło, a twórcy postanowili mile zaskoczyć swoich wiernych klientów i udostępnić update do nowszej wersji Androida już teraz! Na posiadaczy tego modelu czeka wiele ciekawych rzeczy...

W brew pozorów system Android w wersji 7.0 Nougat nie jest wcale już tak świeżym os-em jakbyśmy sądzili. To jednak nie zmienia faktu, że po dziś dzień tak mało urządzeń współpracuje z tym właśnie systemem. Powodów jest wiele, ale tym razem warto skupić się na plusach wynikających z posiadania takowej odsłony Androida na swoim urządzeniu... oczywiście, jeśli macie na swym wyposażeniu dajmy na to UMi Plus!

umu plus

Masz już dość urządzeń a Androidem? Może czas dać szansę Apple?

Siódma odsłona Androida miała zagościć na wybranych smartfonach od UMi, dopiero na Świętach Bożego Narodzenia. Mowa tutaj o słuchawkach takich jak: UMi Super, UMi Max oraz UMi Plus. Ten ostatni właśnie dziś otrzymał obiecany update. Co wnosi najnowsza odsłona os-u? Do najważniejszych elementów możemy zaliczyć m.in. wsparcie dla Vulkan API, ponad 1,5 tys. nowych emoji, możliwość dostosowania szybkich ustawień oraz szeroko pojęte wsparcie dla Multi-Window

umi plus #2


Laptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!

Prócz tych elementów, system został bardziej dopracowany pod względem płynności działania oraz wydajności. Także praca na pojedynczym ładowaniu powinna się nieco wydłużyć, ale nie ma co do tego 100% pewności. Co bardziej spostrzegawczy mogą dostrzec kilka kosmetycznych zmian w interfejsie. Mimo wszystko, nie ma co się spodziewać gigantycznych zmian, bowiem sam "goły" Android Nougat nie opiewał w liczne zmiany stylistyczne czy koncepcyjne. 

umi plus #3

Chcesz kupić dobry bank energii, ale nie wiesz jaki wybrać? Najnowszy ranking może być Ci  przydatny!

Co jednak w przypadku pozostałych dwóch smartfonów, które wymieniłem na wstępie? Aktualizacja dla tych słuchawek pojawi się niebawem, bowiem 24 - grudnia.. jako prezent na Boże Narodzenie! Cóż, tak też planowana postąpić z omawianym dziś UMi Plusem, ale wyszło nieco inaczej. Być może, twórcy chcą wpierw sprawdzić działanie nowej wersji systemu na nieco większą skalę? Nic nie jest wykluczone, a tymczasem zapraszam Was do komentowania, rzucenia okiem na forum oraz o pozostawienie łapki w górze! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
UMi Plus Otrzymuje Najnowszego Androida!