PODPOWIEDZI:

UMi Plus Otrzymuje Najnowszego Androida!

UMi Plus Otrzymuje Najnowszego Androida!

Ten ruch ze strony producenta był zaplanowany na Święta Bożego Narodzenia. Coś jednak pękło, a twórcy postanowili mile zaskoczyć swoich wiernych klientów i udostępnić update do nowszej wersji Androida już teraz! Na posiadaczy tego modelu czeka wiele ciekawych rzeczy...

W brew pozorów system Android w wersji 7.0 Nougat nie jest wcale już tak świeżym os-em jakbyśmy sądzili. To jednak nie zmienia faktu, że po dziś dzień tak mało urządzeń współpracuje z tym właśnie systemem. Powodów jest wiele, ale tym razem warto skupić się na plusach wynikających z posiadania takowej odsłony Androida na swoim urządzeniu... oczywiście, jeśli macie na swym wyposażeniu dajmy na to UMi Plus!

umu plus

Masz już dość urządzeń a Androidem? Może czas dać szansę Apple?

Siódma odsłona Androida miała zagościć na wybranych smartfonach od UMi, dopiero na Świętach Bożego Narodzenia. Mowa tutaj o słuchawkach takich jak: UMi Super, UMi Max oraz UMi Plus. Ten ostatni właśnie dziś otrzymał obiecany update. Co wnosi najnowsza odsłona os-u? Do najważniejszych elementów możemy zaliczyć m.in. wsparcie dla Vulkan API, ponad 1,5 tys. nowych emoji, możliwość dostosowania szybkich ustawień oraz szeroko pojęte wsparcie dla Multi-Window

umi plus #2

Prócz tych elementów, system został bardziej dopracowany pod względem płynności działania oraz wydajności. Także praca na pojedynczym ładowaniu powinna się nieco wydłużyć, ale nie ma co do tego 100% pewności. Co bardziej spostrzegawczy mogą dostrzec kilka kosmetycznych zmian w interfejsie. Mimo wszystko, nie ma co się spodziewać gigantycznych zmian, bowiem sam "goły" Android Nougat nie opiewał w liczne zmiany stylistyczne czy koncepcyjne. 

umi plus #3

Co jednak w przypadku pozostałych dwóch smartfonów, które wymieniłem na wstępie? Aktualizacja dla tych słuchawek pojawi się niebawem, bowiem 24 - grudnia.. jako prezent na Boże Narodzenie! Cóż, tak też planowana postąpić z omawianym dziś UMi Plusem, ale wyszło nieco inaczej. Być może, twórcy chcą wpierw sprawdzić działanie nowej wersji systemu na nieco większą skalę? Nic nie jest wykluczone, a tymczasem zapraszam Was do komentowania, rzucenia okiem na forum oraz o pozostawienie łapki w górze! ;)

blog comments powered by Disqus
UMi Plus Otrzymuje Najnowszego Androida!