PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

UMi Plus Otrzymuje Najnowszego Androida!

UMi Plus Otrzymuje Najnowszego Androida!

Ten ruch ze strony producenta był zaplanowany na Święta Bożego Narodzenia. Coś jednak pękło, a twórcy postanowili mile zaskoczyć swoich wiernych klientów i udostępnić update do nowszej wersji Androida już teraz! Na posiadaczy tego modelu czeka wiele ciekawych rzeczy...

W brew pozorów system Android w wersji 7.0 Nougat nie jest wcale już tak świeżym os-em jakbyśmy sądzili. To jednak nie zmienia faktu, że po dziś dzień tak mało urządzeń współpracuje z tym właśnie systemem. Powodów jest wiele, ale tym razem warto skupić się na plusach wynikających z posiadania takowej odsłony Androida na swoim urządzeniu... oczywiście, jeśli macie na swym wyposażeniu dajmy na to UMi Plus!

umu plus

Masz już dość urządzeń a Androidem? Może czas dać szansę Apple?

Siódma odsłona Androida miała zagościć na wybranych smartfonach od UMi, dopiero na Świętach Bożego Narodzenia. Mowa tutaj o słuchawkach takich jak: UMi Super, UMi Max oraz UMi Plus. Ten ostatni właśnie dziś otrzymał obiecany update. Co wnosi najnowsza odsłona os-u? Do najważniejszych elementów możemy zaliczyć m.in. wsparcie dla Vulkan API, ponad 1,5 tys. nowych emoji, możliwość dostosowania szybkich ustawień oraz szeroko pojęte wsparcie dla Multi-Window

umi plus #2


TOP 5 Najlepszych tanich płyt głównych pod Coffee Lake

Prócz tych elementów, system został bardziej dopracowany pod względem płynności działania oraz wydajności. Także praca na pojedynczym ładowaniu powinna się nieco wydłużyć, ale nie ma co do tego 100% pewności. Co bardziej spostrzegawczy mogą dostrzec kilka kosmetycznych zmian w interfejsie. Mimo wszystko, nie ma co się spodziewać gigantycznych zmian, bowiem sam "goły" Android Nougat nie opiewał w liczne zmiany stylistyczne czy koncepcyjne. 

umi plus #3

Chcesz kupić dobry bank energii, ale nie wiesz jaki wybrać? Najnowszy ranking może być Ci  przydatny!

Co jednak w przypadku pozostałych dwóch smartfonów, które wymieniłem na wstępie? Aktualizacja dla tych słuchawek pojawi się niebawem, bowiem 24 - grudnia.. jako prezent na Boże Narodzenie! Cóż, tak też planowana postąpić z omawianym dziś UMi Plusem, ale wyszło nieco inaczej. Być może, twórcy chcą wpierw sprawdzić działanie nowej wersji systemu na nieco większą skalę? Nic nie jest wykluczone, a tymczasem zapraszam Was do komentowania, rzucenia okiem na forum oraz o pozostawienie łapki w górze! ;)

blog comments powered by Disqus
UMi Plus Otrzymuje Najnowszego Androida!