PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Czy Redmi Note 8T to dobry smartfon na trudne czasy?

Nowy Huawei P10 Już w Systemie Przedsprzedaży!

Nowy Huawei P10 Już w Systemie Przedsprzedaży!

O najnowszym flagowcu od Huawei powiedziano już wiele. Co najmniej na tyle dużo, że nic nie powinno Was zdziwić jeśli chodzi o tę słuchawkę. Osoby zainteresowane tymże modelem powinny się nad jego zakupem głęboko zastanowić, a przed tym spojrzeć na zestaw będą cy właśnie w fazie przedsprzedaży...

Co prawda, w tym miesiącu czeka nas znacznie większa i bardziej prestiżowa premiera, ale warto także pochylić się nad słuchawką rodem z Chin! Nowy flagowiec od Huawei zapewne znów pokaże jak tworzy się produkty z wręcz idealnym stosunkiem jakości do ceny. Więc, co możemy powiedzieć o modelu P10? Czy sprosta on naszym wymaganiom? Spójrzmy na jego krótką specyfikację!

 • Ekran: 5.1 - cala Full HD
 • Procesor: Kirin 960
 • RAM: 4 GB
 • GRAFIKA: Mali G71 MP8
 • ROM: 64/128 GB
 • APARATY: 12 i 20 mpix
 • AKUMULATOR: 3200 mAh
 • SYSTEM: Android 7.0 Nougat

Pragniesz dowiedzieć się więcej odnośnie Huawei P10? Koniecznie zobacz materiał z targów MWC 2017!

p10 w naprawie


Wybraliśmy idealne Telewizory, Poznaj modele i aktualne ceny

Znając już możliwości naszego przyszłego smartfonu, warto zainteresować się dodatkami jakie otrzymamy, podczas gdy zdecydujemy się na tzw. Pre-Order! Ta forma zakupu przed premierowego jest dość mocno rozpowszechniona generalnie z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest pewna dostępność modelu w dniu premiery, zaś drugim... dodatki. To dzięki nim możemy poczuć się naprawdę wyjątkowi, wszak dokonaliśmy zakupu przedpremierowego... czyli generalnie w ciemno!Pytanie, co Chińczycy umieścili w zestawie, by jeszcze bardziej zachęcić do kupna? Spójrzcie tylko na to:

 • Powerbank
 • Selfie Stick
 • Ładowarka Samochodowa Super Charger

Cóż, jest tego sporo. Pierwszym i bodaj najważniejszym elementem jest powerbank, który sprawnie przedłuży żywotność naszej słuchawki o kolejne 10 000 mAh! Wg oficjalnych szacunków, ów powerbank umożliwi trzykrotne naładowanie baterii naszego P10 do 100%. Nie ulega wątpliwości, że jest to niezwykle użyteczna funkcjonalność! Choć z drugiej strony, posiadanie powerbanku w dobie dzisiejszych czasów to raczej już standard niż jednostkowy przypadek. Selfie stick? Tego raczej nikomu tłumaczyć nie ma. Prosta zasada działania to najważniejsza cecha tego typu gadżetu.

nowe p10 z aparatem od Leica

Co można powiedzieć o ładowarce Super Charger? Na pewno to, że w tej niepozornej ładowarce umieszczono technologię Huawei Super Charge, która pozwoli naładować nasze ogniwo w 30 minut, co przyczyni się do pracy urządzenia przez cały dzień! Nie jest to może swego rodzaju "szaleństwo", ale producentowi należą się wyrazy uznania za tego typu gadżety w zestawie. Pamiętajcie jednak, że owe gadżety dostępne są jedynie wówczas, gdy zamówimy nasze nowe P10 w formie przedsprzedaży. Co o tym myślicie? Zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum. Nie zapomnijcie także o łapce! ;)

blog comments powered by Disqus
Nowy Huawei P10 Już w Systemie Przedsprzedaży!