PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki dobry powerbank do 100 zł? |TOP 7|

Power Bank Marki Hykker od Czwartku w Biedronce!

Power Bank Marki Hykker od Czwartku w Biedronce!

Niebawem do sklepów sieci Biedronka trafi niezwykle pojemny power bank od Hykkera, który jest od dłuższego czasu związany z tą portugalską siecią sklepów detalicznych. Czy warto będzie ruszyć do najbliższego lokalu po ów bank energii? Sprawdźmy to!

W dzisiejszych czasach, posiadanie dodatkowego źródła zasilania jest niezwykle istotną sprawą. Nasze przenośne urządzenia pokroju smartfona czy tabletu, pochłaniają masę energii elektrycznej, którą trzeba ciągle dostarczać by móc spokojnie na nich pracować. Po dziś dzień, żaden z producentów nie wprowadził do sprzedaży akumulatora, który poprzez swoją pojemność, wykluczyłby wykorzystywanie power banków. Stąd m.in. wywodzi się zapotrzebowanie na owe banki energii.

mega promocja w biedronce

Nie ma między nami osoby, która by nie wykorzystywała owego rozwiązania, zatem warto przyjrzeć się najbliższej promocji sieci sklepów Biedronka! Bowiem, w najbliższy czwartek na sklepowych półkach pojawi się power bank od Hykkera o pojemności aż 4800 mAh! Wyróżnia się on stylową metalową obudową oraz czterema wersjami kolorystycznymi: czerwoną, niebieską, złotą oraz srebrną.

najtańszy power bank na rynku

Urządzenie możemy ładować poprzez zainstalowany port USB i dołączony do zestawu przewód USB. Wymiary modelu to: 90x77x22 mm, zaś waga wynosi 231 gramów. Wg założeń producenta, ów bank naładujemy do pełna w jedynie 6 godzin!

Ranking banków energii

super oferta w biedronce

Pewnie zapytacie jak z ceną? Ta jest dosyć niska, a zatem i niezwykle przystępna! Za pojedynczy egzemplarz zapłacimy w kasie jedynie 29,99 złotych. Promocja potrwa do 13 września lub do wyczerpania zapasów magazynowych. Więc, nie pozostaje nic innego jak przygotować się do czwartkowego okupowania wejścia najbliższej Biedronki i zakupienia wspomnianego power banka. Co o tym sądzicie? Zapraszam Was do komentowania i odwiedzenia naszego forum!

blog comments powered by Disqus
Power Bank Marki Hykker od Czwartku w Biedronce!