PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Laptopy do 2500 zł - Niedrogie notebooki do biura i prostych gier |TOP 5|

WGW 2015: Anno 2205, Mirror's Edge Catalyst, The Division, Rainbow Six Siege

WGW 2015: Anno 2205, Mirror's Edge Catalyst, The Division, Rainbow Six Siege

Zapraszamy Was na pierwszy spacer po targach Warsaw Games Week 2015. Pokazujemy w nim jedną z dwóch hal, w której znajdują się stoiska m.in. z Anno 2205, Mirror's Edge Catalyst, Tom Clancy's The Division, Rainbow Six Siege, Nintendo, Assassin's Creed: Syndicate, Forza Motorsport 6.

Anno 2205

Anno 2205 to kolejna wersja znanej i uznanej serii gier strategicznych o charakterze ekonomicznym. Najnowszą wersję wyprodukowali deweloperzy ze studia Blue Byte, którzy w wywiadach potwierdzali, że chcą stworzyć najlepszego city buildera na rynku.

Galeria gry Anno 2205
Screeny z gry Anno 2205Screeny z gry Anno 2205Screeny z gry Anno 2205

Mirror's Edge Catalyst

Mirror’s Edge Catalyst jest wznowieniem gry z 2008 roku. Gra jest bardzo dynamiczna, gdyż łączy rozgrywkę z twórczym wykorzystaniem elementów sztuki parkouru. Twórcą gry są Ci sami autorzy co z 2008 roku, czyli studio EA DICE, tego samego studia, które znane jest również z kolejnych odsłon serii Battlefield. W grę będzie można zagrać zarówno na PC jak i konsole ósmej generacji.

Galeria gry Mirror's Edge Catalyst
Zdjęcia z gry Mirror's Edge CatalystZdjęcia z gry Mirror's Edge CatalystZdjęcia z gry Mirror's Edge Catalyst

Tom Clancy's The Division

Tom Clancy's The Division to gry wyprodukowana w skandynawi przez studio Massive Entertainment, który wprowadzał na rynek takie tytuły jak Ground Control (2000) czy World in Conflict (2007). Najnowsza gra tego studia łączy w sobie elementy sieciowego cRPG, gry akcji i strzelaniny z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP).

Galeria gry Tom Clancy's the Division
Screen z gry Tom Clancy's the DivisionScreen z gry Tom Clancy's the DivisionScreen z gry Tom Clancy's the Division

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege to najnowsza edycja doskonałej serii strzelanek taktycznych z widokiem FPP. Nowy tytuł skupia się na walce terrorystów z siłami policji. Do dyspozycji gracza jest szeroki zakres form destrukcji oraz modyfikowania otoczenia, co zapewnienia graczowi bogate możliwości taktyczne zarówno podczas szturmów na ufortyfikowane pozycje wroga lub obrony przed atakami.

Galeria gry Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege
Screen z gry Tom Clancy’s Rainbow Six: SiegeScreen z gry Tom Clancy’s Rainbow Six: SiegeScreen z gry Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

Nintendo - Just Dance 2015

Assassin's Creed: Syndicate

Forza Motorsport 6

Kolejna edycja kultowej gry wyścigowej, dostępnych na konsolach z rodziny Xbox. Forza Motosport 6, to 26 tras oraz ponad 450 samochodów, odwzorowanych w 100%.

Galeria z gry Forza Motosport 6
Zdjęcia z gry Forza Motosport 6Zdjęcia z gry Forza Motosport 6Zdjęcia z gry Forza Motosport 6

​Rise of the Tomb Raider

blog comments powered by Disqus
WGW 2015: Anno 2205, Mirror's Edge Catalyst, The Division, Rainbow Six Siege