PODPOWIEDZI:

Wielki Finał Turnieju GEFORCE CUP Już w Ten Weekend!

Wielki Finał Turnieju GEFORCE CUP Już w Ten Weekend!

Wszyscy fani e-sportu będą mieć co robić w ten weekend. Wszystko za sprawą League of Legend i turnieju GEFORCE CUP. Teraz czas na finał, a do wygrania jest 15 tysięcy dolarów.

Oglądajcie wielki finał

Do czterech turniejów kwalifikacyjnych, w których udział wziąć mógł każdy, zapisało się 236 drużyn, czyli 1180 zawodników. Rozegrano łącznie 193 mecze. Eliminacje wyłoniły cztery najmocniejsze drużyny, które w finałach powalczą z czterema zaproszonymi europejskimi ekipami. 

league of legends

Chcesz kupić kartę graficzną?

Rozgrywki finałowe odbędą się w warszawskim studiu telewizyjnym w dniach 29-30 października i będą transmitowane na Twitchu. Start w sobotę o godzinie 11:00.Wielki finał w niedzielę o 18:00. Szczegółowe informacje oraz harmonogram rozgrywek znajdują się na oficjalnej stronie turnieju.

Kto weźmie udział w finale?

Do stolicy Polski przyjadą cztery najlepsze drużyny wyłonione w drodze internetowych kwalifikacji, a są to: Just Do It (polski zespół, w którego skład wchodzi dwóch doświadczonych zawodników – Jakub „Kubon” Turewicz oraz Remigiusz „Overpow” Pusch), Team Rebels (nowa organizacja na polskiej scenie League of Legends, ale zawodnicy tej drużyny z sukcesami walczyli w poprzednich edycjach GEFORCE CUP), Team #1 (aktualnie najlepszy zespół w Polsce; w miniony weekend wygrali turniej podczas Poznań Game Arena; skład to uznane nazwiska na polskiej scenie League of Legends; grają w nim m.in. Paweł „Woolite” Pruski i Sebastian „Sebekx” Smejkal), Nexus Gaming (rumuński zespół, który przebojem wdarł się do GEFORCE CUP, deklasując w eliminacjach wiele formacji).


Ekspresy do Kawy

Drużyny rozegrają swoje mecze na komputerach wyposażonych w najnowsze karty graficzne GeForce GTX 1050 Ti, których premiera miała miejsce w tym tygodniu.  

Zobacz naszą recenzję GeForce GTX 1050 Ti

blog comments powered by Disqus
Wielki Finał Turnieju GEFORCE CUP Już w Ten Weekend!