PODPOWIEDZI:

MyPhone Halo Mini – Doskonały Dla Minimalistów

MyPhone Halo Mini – Doskonały Dla Minimalistów

myPhone Halo Mini to nowa propozycja polskiego producenta – klasyczny telefon o podstawowej funkcjonalności dostępny już w sprzedaży w j cenie 109 zł. Urządzenie wyróżnia się funkcjonalną klawiaturą dotykową dla osób o gorszym wzroku.

Poznajcie MyPhone Halo Mini

Halo Mini to telefon dla tych, którzy cenią prostotę. Urządzenie wyposażone jest w kolorowy wyświetlacz o wielkości 1,77”, na którym doskonale widać czytelną czcionkę i intuicyjne menu.

MyPhone Halo Mini

Klawiatura Halo Mini ma duże i poręczne klawisze, które przypadną do gustu osobom ze słabszym wzrokiem. Dodatkowo ma ona trzy klawisze szybkiego kontaktu (M1, M2 i M3) oraz klawisz SOS, będący zabezpieczeniem w przypadku niespodziewanych sytuacji.

Specyfikacja

Zaletą telefonu jest także bateria o dużej pojemności 800 mAh, dzięki której telefon wytrzyma nawet do 10 dni bez konieczności ładowania. Jej uzupełnieniem jest także baza dokująca, która pozwoli na jego stałe ładowanie i zapobiegnie zgubieniu telefonu. Urządzenie wyposażono również w szereg dodatkowych funkcjonalności, m.in.: aparat 0.3 Mpx VGA, czytnik kart microSD, Bluetooth i radio FM.
 

myPhone Halo Mini dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.

blog comments powered by Disqus
MyPhone Halo Mini – Doskonały Dla Minimalistów