PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

MyPhone Halo Mini – Doskonały Dla Minimalistów  

MyPhone Halo Mini – Doskonały Dla Minimalistów  

myPhone Halo Mini to nowa propozycja polskiego producenta – klasyczny telefon o podstawowej funkcjonalności dostępny już w sprzedaży w j cenie 109 zł. Urządzenie wyróżnia się funkcjonalną klawiaturą dotykową dla osób o gorszym wzroku. 

Poznajcie MyPhone Halo Mini

Halo Mini to telefon dla tych, którzy cenią prostotę. Urządzenie wyposażone jest w kolorowy wyświetlacz o wielkości 1,77”, na którym doskonale widać czytelną czcionkę i intuicyjne menu.

MyPhone Halo Mini

Klawiatura Halo Mini ma duże i poręczne klawisze, które przypadną do gustu osobom ze słabszym wzrokiem. Dodatkowo ma ona trzy klawisze szybkiego kontaktu (M1, M2 i M3) oraz klawisz SOS, będący zabezpieczeniem w przypadku niespodziewanych sytuacji.

Zobacz nasz ranking telefonów

Specyfikacja

Zaletą telefonu jest także bateria o dużej pojemności 800 mAh, dzięki której telefon wytrzyma nawet do 10 dni bez konieczności ładowania. Jej uzupełnieniem jest także baza dokująca, która pozwoli na jego stałe ładowanie i zapobiegnie zgubieniu telefonu. Urządzenie wyposażono również w szereg dodatkowych funkcjonalności, m.in.: aparat 0.3 Mpx VGA, czytnik kart microSD, Bluetooth i radio FM.

Szukasz telefonu z fizyczną klawiaturą?
 

myPhone Halo Mini dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.


Zestaw 108 Kluczy!!! Idealny Prezent dla Mężczyzny

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
MyPhone Halo Mini – Doskonały Dla Minimalistów