PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Huawei Pokazał Nowy Telefon – Mate 9

Huawei Pokazał Nowy Telefon – Mate 9

Huawei zaprezentował właśnie najbardziej wyczekiwane urządzenie roku, czyli Mate 9. Modele z serii Mate mają najszybszą moc obliczeniową wśród dostępnych na rynku smartfonów, dzięki procesorowi Kirin 960. Urządzenia wyposażono również w przełomową technologię SuperCharge i nową nakładkę systemu Android.

Poznajcie Huawei Mate 9

Huawei Mate 9 to połączenie najlepszych dostępnych podzespołów z najbardziej zaawansowanym oprogramowaniem. Mate 9 wyróżnia się przede wszystkim wydajnym procesorem Kirin 960, intuicyjnym interfejsem EMUI 5.0, który optymalizuje interakcję użytkownika ze smartfonem, przełomową technologią SuperCharge – ładowanie przez 20 minut pozwala na całodniową pracę smartfona. Drugą generacją podwójnych soczewek stworzonych we współpracy z firmą Leica z sensorem 12 Mpx RGB i 20 Mpx sensorem monochromatycznym i aparatem z podwójnym Hybrid Zoom. Wyjątkową wygodę zapewnia ekran Full HD o przekątnej 5’9”.

Moc procesora Kirin 960

Kirin 960 jest pierwszym na świecie procesorem wyposażonym w ARM Cortex-A73/A53 Octa - core CPU i Mali G71. CPU zapewnia najlepszą wydajność wielordzeniową wśród wszystkich smartfonów z układem System on Chip, dzięki czemu ogranicza konsumpcję energii o 15 procent GPU zwiększa wydajność o 180 procent.

Huwei

Nowy procesor umożliwia korzystanie z pionierskiego standardu graficznego Vulkan w Android 7.0, poprawiającym wydajność graficzną nawet o 400 procent.

Szybkie ładowanie

Mate 9 wyposażony został w baterię o pojemności 4000 mAh oraz nowatorskie rozwiązanie SuperCharge, które gwarantuje niezwykle długą żywotność baterii. Dzięki zaawansowanej technologii oszczędzania energii, telefon wydłuża czas pracy baterii do ponad dwóch dni ciągłego użytkowania.
Technologia SuperCharge wspiera szybkie ładowanie baterii i jest o 50 procent szybsza od swojego poprzednika. Ładowanie smartfona na cały dzień pracy odbywa się w ciągu 20 minut. A 10 minut podłączenia do prądu wystarczy, by obejrzeć dwa filmy w całości.

Huawei

Aparat

Huawei dalej współpracuje z firmą Leica, która tym razem stworzyła dla nowego modelu aparat fotograficzny z podwójnym obiektywem drugiej generacji. Mate 9 wyposażony został w dwa czujniki: 12 Mpx F2.2 RGB i monochromatyczny 20 Mpx F2.2 oraz zaawansowany algorytm fuzji obrazów, który nakłada je na siebie i sprawia, że jakość fotografii jest imponująca. Czujnik RGB oddaje wyraźną kolorystykę zdjęcia z charakterystycznym efektem Leica, zaś sensor monochromatyczny rejestruje czarno-białe szczegóły.

Mate 9 dostępny będzie w: Chinach, Francji, Niemczech, we Włoszech, w Japonii, Kuwejcie, Malezji, Arabii Saudyjskiej, Hiszpanii, Tajlandii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich w wersji 4GB + 64 GB cenie €699. W Polsce smartfon pojawi się jeszcze w tym roku, ale cena nie jest znana.

blog comments powered by Disqus
Huawei Pokazał Nowy Telefon – Mate 9