PODPOWIEDZI:

MyPhone Pocket – Telefon Na Każdą Kieszeń

MyPhone Pocket – Telefon Na Każdą Kieszeń

myPhone Pocket to niewielki telefon z wyświetlaczem 4”, 4 GB pamięci wewnętrznej i najnowszym Androidem za 199zł. To najnowsza propozycja wrocławskiego producenta, dostępna od dzisiaj w sklepie internetowym.

Dla kogo jest nowy myPhone?

To telefon dla każdego, kto ceni sobie dobrą jakość zestawioną z korzystną ceną. Smartfon wyposażono w 4-calowy wyświetlacz WVGA oraz 4-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1.2 GHz, który razem z 512 MB pamięci RAM i systemem operacyjnym Android 6.0 Marshmallow, gwarantują płynną pracę urządzenia.

MyPhone Pocket wyposażony został także w 4 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o dodatkowe 32 GB, dzięki zamontowanemu w urządzeniu slotowi na kartę microSD. Telefon posiada również aparat o matrycy 2.0 Mpx i przednią kamerę 0.3 Mpx. Smartfon jest niezwykle poręczny, dzięki wymiarom 123.6 x 64 x 9.9 mm doskonale trzyma się w dłoni.

myphone pocket

Bateria trzyma długo

myPhone Pocket wyposażono w baterię o pojemności 1350 mAh, która przy standardowym użytkowaniu zapewni do 2 dni działania telefonu na jednym ładowaniu. To bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę fakt, że telefon posiada również takie funkcje jak Dual SIM, Bluetooth 2.1, Wi-Fi, GPS.

Telefon można kupić już od dziś, czyli 8 listopada w sklepie internetowym myPhone. Jego cena to 199 zł. 

blog comments powered by Disqus
MyPhone Pocket – Telefon Na Każdą Kieszeń