PODPOWIEDZI:

Najpierw Xiaomi, a Teraz Nubia - Kolejna Marka Na Naszym Rynku!

Najpierw Xiaomi, a Teraz Nubia - Kolejna Marka Na Naszym Rynku!

Dobrych i wartych uwagi marek nigdy za wiele! Azjatyccy producenci elektroniki mobilnej postanawiają nawiązać bliższe stosunki ze swoimi Polskimi klientami, czego najlepszym w ostatnim czasie przykładem jest Xiaomi. Teraz czas przyszedł na markę, której twarzą jest obecnie najbardziej rozchwytywany piłkarz, Cristiano Ronaldo!

Jak pokazują dane, bardzo cenimy sobie produkty rodem z Państwa Środka, które stanowią znakomite remedium na wciąż drogie i wcale nie wolne od wad smartfony z wyższej półki. Czego nie da się nie zauważyć to fakt, że zaraz po (a nawet przed) słusznej specyfikacji, cenimy sobie atrakcyjność ceny. Produkty wspomnianych producentów z Chin, właśnie tym się charakteryzują i dlatego kolejny gracz z tamtego rejonu decyduje się na nasz rynek.

CR7

Marka Nubia jest doskonale znana entuzjastom Chińskich smartfonów. Marka ta jest na tyle znana, by móc wynająć marketingową w osobie Cristiano Ronaldo. Skąd firma miała tyle pieniędzy by móc wynająć tak znamienitą personę? Otóż, (jak pewnie wiecie) Nubia należy do firmy ZTE, która raczej na brak dodatkowych finansów narzekać nie powinna. Właśnie dlatego, firma zdecydowała się na taki ruch. Co to oznacza dla nas?

nubia z9

Myślisz o zakupie ciekawego modeli ZTE? Co powiesz na to?

Smartfony z marki Nubia ukażą się w oficjalnej sprzedaży na terenie naszego kraju. Dojdzie do tego z inicjatywy obecnego współpracownika ZTE Nubia - Nelro Data. Na obecną chwilę, dostępne będą dokładnie trzy smartfony: Nubia Z9 Mini, Nubia Z9 Max oraz Nubia Z11 Mini. Smartfony te różnią się od siebie dość znacząco, zatem z pewnością każdy z Was znajdzie idealny dla siebie model. Pierwszy z nich to typowy średniak z 5 - calową matrycą w rozdzielczości Full HD i procesorze Snapdragonie 615, wsparty przez 2 GB RAM-u.

nubia z11 mini

Drugi zaś, ma na wyposażeniu aż 5.5 - calowy ekran Full HD, Snapdragona 810 oraz 3 GB pamięci RAM. Smartfon jest również został wyposażony w baterię 2900 mAh, aparat główny 16 mpix oraz system Android w wersji 5.0.2 Lollipop. Model Nubia Z11 Mini pochwalić się może 5 - calową matrycą Full HD, procesorem Snapdragonem 617, który wsparty jest przez 3 GB RAM. Ponadto, ZTE umieściło w tym modelu baterię 2800 mAh, aparat główny 16 mpix, 64 GB ROM oraz system Android 5.1.1 Lollipop. Nie dziwi Was fakt, obecności tak przestarzałej już wersji systemu Android? Cen na tę chwilę nie zdołaliśmy poznać. Co myślicie odnośnie tych słuchawek? Zapraszam Was do komentowania, zajrzenia na nasze forum oraz o pozostawienie odpowiedniej łapki! ;)

blog comments powered by Disqus
Najpierw Xiaomi, a Teraz Nubia - Kolejna Marka Na Naszym Rynku!