PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Lodówki BluPerformance - Niesamowita Świeżość Według Liebherra

Lodówki BluPerformance - Niesamowita Świeżość Według Liebherra

Liebherr zaprezentował właśnie nowoczesne lodówki z serii BluPerformance. Mają one wiele zalet, jak np. energooszczędność, cicha praca, a przede wszystkim szereg innowacyjnych technologii, które zapewniają ochronę i świeżość naszej żywności.

Seria lodówek BluPerformance bez wątpienia ma sporo bardzo istotnych zalet. Na pierwszy ogień idzie klasa energetyczna A+++ lub A+++/-20%. Dzięki temu sporo zaoszczędzimy na rachunkach za prąd.


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

Warto wiedzieć, że zastosowana technologia chłodzenia została zintegrowana w podstawie urządzeń. Co to nam daje? Przede wszystkim to, że najnowsze seria lodówek oferuje jeszcze więcej miejsca na naszą żywność. Wydajny kompresor zagwarantuje natomiast cichą pracę.

liebherr lodówki

W nowych urządzeniach Liebherr postawił także na świeżość. Jest tu szereg rozwiązań, które zapewniają wyjątkową ochronę naszej żywności. Mowa między innymi o technologii i szufladach BioFresh.

Kolejnym udogodnieniem jest aż 7-calowy wyświetlacz LCD z obsługą dotykową. Pokazuje on wielką funkcjonalność lodówek Liebherr, ale zarazem gwarantuje łatwą obsługę wszystkich funkcjonalności.

Weźmy jednak pod lupę kilka dostępnych programów. Opcja Party szybko schłodzi nasze napoje. Optymalna wydajność i efektywność chłodnicza to z kolei domena programu Dzień za Dniem. Mamy też takie opcje, jak np. program Wydajność Max, Wakacje czy Oszczędność Energii.

nowoczesne lodówki

To jeszcze nie koniec zalet najnowszych lodówek Liebherr. Warto zwrócić także uwagę na minimalistyczny, bardzo elegancki design omawianych urządzeń. Wykończenia ze stali szlachetnej robią piorunujące wrażenie.

Zobacz także nasze rankingi lodówek!

Wnętrze lodówek rozświetlane jest sufitowym oświetleniem LED. Cyrkulujące powietrze oczyszczane jest natomiast z bardzo dużą wydajnością dzięki systemowi PowerCooling z filtrem FreshAir z węglem aktywowanym.

Jakie lodówki wolnostojące są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu lodówek wolnostojących z 6/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które lodówki wolnostojące warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Bosch KGV36KL32 Bosch KGV36KL32Best of the best!
2Samsung RB 29 FERNDSS Samsung RB 29 FERNDSS Sprawdź sam
3Samsung RB31FERNBSA Samsung RB31FERNBSA Ten ma niezłą cenę!
4Bomann KS 4261 Bomann KS 4261 Polecany model
5Bosch KGE49AL41 Bosch KGE49AL41 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 30 Lodówek - Wybieramy Najkorzystniejszą Ofertę Spośród Dostępnych na Rynku!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Lodówki BluPerformance - Niesamowita Świeżość Według Liebherra
Autor: Łukasz