PODPOWIEDZI:

Lodówki BluPerformance - Niesamowita Świeżość Według Liebherra

Lodówki BluPerformance - Niesamowita Świeżość Według Liebherra

Liebherr zaprezentował właśnie nowoczesne lodówki z serii BluPerformance. Mają one wiele zalet, jak np. energooszczędność, cicha praca, a przede wszystkim szereg innowacyjnych technologii, które zapewniają ochronę i świeżość naszej żywności.

Seria lodówek BluPerformance bez wątpienia ma sporo bardzo istotnych zalet. Na pierwszy ogień idzie klasa energetyczna A+++ lub A+++/-20%. Dzięki temu sporo zaoszczędzimy na rachunkach za prąd.

Warto wiedzieć, że zastosowana technologia chłodzenia została zintegrowana w podstawie urządzeń. Co to nam daje? Przede wszystkim to, że najnowsze seria lodówek oferuje jeszcze więcej miejsca na naszą żywność. Wydajny kompresor zagwarantuje natomiast cichą pracę.

liebherr lodówki

W nowych urządzeniach Liebherr postawił także na świeżość. Jest tu szereg rozwiązań, które zapewniają wyjątkową ochronę naszej żywności. Mowa między innymi o technologii i szufladach BioFresh.

Kolejnym udogodnieniem jest aż 7-calowy wyświetlacz LCD z obsługą dotykową. Pokazuje on wielką funkcjonalność lodówek Liebherr, ale zarazem gwarantuje łatwą obsługę wszystkich funkcjonalności.

Weźmy jednak pod lupę kilka dostępnych programów. Opcja Party szybko schłodzi nasze napoje. Optymalna wydajność i efektywność chłodnicza to z kolei domena programu Dzień za Dniem. Mamy też takie opcje, jak np. program Wydajność Max, Wakacje czy Oszczędność Energii.

nowoczesne lodówki

To jeszcze nie koniec zalet najnowszych lodówek Liebherr. Warto zwrócić także uwagę na minimalistyczny, bardzo elegancki design omawianych urządzeń. Wykończenia ze stali szlachetnej robią piorunujące wrażenie.

Zobacz także nasze rankingi lodówek!

Wnętrze lodówek rozświetlane jest sufitowym oświetleniem LED. Cyrkulujące powietrze oczyszczane jest natomiast z bardzo dużą wydajnością dzięki systemowi PowerCooling z filtrem FreshAir z węglem aktywowanym.

blog comments powered by Disqus
Lodówki BluPerformance - Niesamowita Świeżość Według Liebherra