PODPOWIEDZI:

Tommy Hilfiger - wirtualne przymierzalnie

Tommy Hilfiger - wirtualne przymierzalnie

Marka odzieżowa Tommy Hilfiger jako jedna z pierwszych w branży wykorzystała technologię telepresence do stworzenia wirtualnych przymierzalni. Rozwiązanie to może ograniczyć koszty, przyspieszyć proces wprowadzania towarów na rynek i dbać o środowisko naturalne.


Tommy_Hilfiger_01

Wiodąca marka lifestylowa Tommy Hilfiger, sygnowana przez jednego z największych projektantów marek odzieżowych na świecie, podpisała pięcioletni kontrakt na dostawę usług ze spółką BT.

Zgodnie z postanowieniami umowy, BT dostarczy rozwiązania wideokonferencyjne, obejmujące pierwsze w tej branży wirtualne przymierzalnie, które spółka stworzyła wspólnie z firmą TANDBERG, obecnie będącą częścią nowo powstałej grupy Cisco TelePresence Technology Group.

Tommy_Hilfiger_02

Wirtualne przymierzalnie umożliwiają bezpośrednią komunikację i współpracę pomiędzy projektantami Tommy Hilfiger, a producentami. Rozwiązanie to pozwala na nawiązanie łączności pomiędzy biurami w Amsterdamie, Nowym Jorku, Hong Kongu i Tokio, a potencjalnie z jeszcze większą liczbą placówek.

Tommy_Hilfiger_03

Przymierzalnie wyposażone zostały w mobilne kamery i urządzenia rejestrujące, umożliwiające zespołowi projektantów szybszą i efektywniejszą współpracę z zespołem produkcyjnym.

blog comments powered by Disqus
Tommy Hilfiger - wirtualne przymierzalnie