PODPOWIEDZI:

Steelseries prezentuje: bezprzewodowa mysz World of Warcraft

Steelseries prezentuje: bezprzewodowa mysz World of Warcraft

SteelSeries zaprezentował bezprzewodową mysz SteelSeries World of Warcraft Wireless Mouse, zaprojektowaną wspólnie z firmą Blizzard Entertainment. W projekcie wykorzystano doskonale znane graczom grafiki z wykreowanego przez Blizzard wirtualnego świata - fani gry docenią też z pewnością ergonomiczne rozmieszczenie 11 przycisków oraz rozbudowane opcje podświetlenia, pozwalające na pełne wtopienie się w świat World of Warcraft. Oprogramowanie SteelSeries Engine umożliwia wygodne skonfigurowanie myszy i dopasowanie jej do indywidualnych preferencji, m.in. poprzez możliwość przypisywania komend z gry metodą "przeciągnij i upuść", dowolne mapowanie przycisków, tworzenie makr oraz możliwość zapisywania nieograniczonej liczby profili.

"Trzy lata temu wspólnie z Blizzard wprowadziliśmy na rynek pierwszą mysz MMO - od tego czasu pracowaliśmy nad udoskonaleniem tego konceptu i wykorzystaniu wszystkich sugestii zgłaszanych przez społeczność graczy, od wskazówek dotyczących rozmiarów i kształtu przycisków, po aspekty sprzętowe i funkcję komunikacji bezprzewodowej. Mysz World of Warcraft Wireless Mouse spełnia wszystkie wymagania graczy i jesteśmy pewni, że zaskoczy ich najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i doskonałym działaniem" - powiedział Bruce Hawver, CEO firmy SteelSeries.

Kolorystyka myszy utrzymana jest w ciemnych, szarych barwach - ozdobiono ją charakterystycznym, delikatnie podświetlonym motywem mapy świata World of Warcraft, grafiką przedstawiającą wir Maelstrom, pierścień runiczny oraz logo World of Warcraft. Każdy z 11 ergonomicznie rozmieszczonych przycisków pokryty jest srebrnym, matowym wykończeniem o elastycznej powierzchni, co gwarantuje pewny chwyt nawet podczas długiej rozgrywki oraz pełną odporność na pot. W urządzeniu zastosowano profesjonalne przełączniki oraz sensor laserowy o współczynniku CPI sięgającym 8,200. Gracze z pewnością docenią również kilka rozwiązań, znacząco zwiększających komfort korzystania z myszy:

• Duże górne przyciski - ułatwia to korzystanie z podstawowych komend w grze

• Wyraźne zróżnicowanie kształtu przycisków umieszczonych po bokach myszy - tak, by gracz zawsze wiedział, który z nich przyciska

• Precyzyjnie działająca rolka.

SteelSeries World of Warcraft Wireless Mouse

Każdy gracz może zwiększyć swoje możliwości, precyzję i kontrolę nad rozgrywką - poprzez przypisanie dowolnych poleceń i makr do 11 przycisków bezpośrednio z poziomu interfejsu gry World of Warcraft. Dodatkowo, dzięki oprogramowaniu SteelSeries Engine (dla Windows oraz Mac) możliwe jest:

• Przypisanie do 11 przycisków dowolnych ze 130 predefiniowanych komend

• Tworzenie własnych makr (można to zrobić również wykorzystując język skryptowy gry).

Elegancka stacja dokująca ozdobiona jest motywem nawiązującym do myszy - zastosowano w niej również delikatne białe podświetlenie. Stacja działa zarówno jako nadajnik/odbiornik, jak i ładowarka do myszy (urządzenie jest kompatybilne z systemami Windows oraz Mac. Dla wygody gracza mysz może również zostać podłączona do komputera kablem - wtedy można jednocześnie grać i ją ładować.

Podstawowe parametry techniczne:

• Frames Per Second (liczba klatek na sekundę): 12,000

• Counts Per Inch (CPI, liczba pomiarów na cal): 8,200

• Lift distance (wysokość, na jaką można podnieść mysz bez zakłócenia jej działania): 2mm - 5mm

• Rodzaj akumulatora: litowo-jonowy

• Czas pracy (zasilanie z akumulatora): 16 godzin

• Czas ładowania: ok. 1 godziny (z trybu "słaba bateria" do pełnego naładowania)

• Mysz jest kompatybilna ze wszystkimi popularnymi grami MMO

• Do zestawu dołączony jest 2-metrowy kabel mini-USB/USB

Mysz World of Warcraft Wireless Mouse będzie dostępna w sklepie internetowym SteelSeries oraz wybranych sklepach w trzecim kwartale 2012 r., w cenie 129.99 euro. Dodatkowe informacje o urządzeniu znaleźć można na stronie https://steelseries.com/g/world-of-warcraft, zaś najświeższe doniesienia o SteelSeries - w serwisach Facebook oraz Twitter.

blog comments powered by Disqus
Steelseries prezentuje: bezprzewodowa mysz World of Warcraft