PODPOWIEDZI:

Sniper Elite III: Afrika wspierane przez pisarza Rafała Dębskiego

Sniper Elite III: Afrika wspierane przez pisarza Rafała Dębskiego

Techland do prac nad grą Sniper Elite III: Afrika zwerbował pisarza Rafała Dębskiego. Autor wraz z graczami stworzy unikalną powieść, osadzoną w klimatach gry. Listy Wywiadowcze Dębskiego wzbogacą także edycję premium gry.

Rafał Dębski debiutował w roku 1998. Znany jest z wszechstronności i wyobraźni, pisał opowiadania zarówno fantastyczne, jak i sensacyjne, kryminalne, wojenne, historyczne.

Jego publikacje pojawiały się między innymi w "Nowej Fantastyce", "Feniksie", czy "Magią i Mieczem".

Zadaniem Dębskiego w przypadku gdy Sniper Elite III: Afrika będzie stworzenie niepowtarzalnego klimatu, pełnego napięcia, moralnie trudnych decyzji oraz nieprzerwanej akcji.

Dodatkowym bonusem będzie zawarcie w wersji premium gry Listów Wywiadowczych napisanych przez Dębskiego. Będę one wtajemniczały gracza w poboczne wątki gry i odsłaniały kulisy zagadkowych wydarzeń i tajemnic III Rzeszy.

sniper

» Oto nowa technologia Razera!

Rafał Dębski – notka biograficzna: Rafał Dębski – rocznik 1969, zodiakalny Bliźniak z wszelkimi zaletami i wadami tego znaku. W dorobku ma powieści i opowiadania zarówno fantastyczne, jak i sensacyjne, kryminalne, wojenne, historyczne. Debiutował w 1998 roku w Nowej Fantastyce, potem współpracował między innymi z „Feniksem” „Magią i Mieczem”, „Gazetą Rycerską”, a przede wszystkim „Science Fiction, Fantasy i Horror”. W latach 2009-2012 był redaktorem naczelnym ostatniego z wymienionych periodyków.

Jak do tej pory jego na jego koncie autorskim figuruje 14 powieści oraz pokaźna liczba opowiadań.

Nie ma zbyt wiele czasu na realizację innych pasji poza pisaniem, ale jeśli już znajdzie wolną chwilę i podobnego sobie szaleńca, z upodobaniem oddaje się fechtunkowi bronią białą wszelkiego autoramentu. Chętnie również strzela z broni palnej, także wszelkiego autoramentu – i czarnoprochowej, i tej całkiem nowoczesnej.

Bardzo nie lubi głupoty, codziennej bieganiny, wędkowania, upierdliwych hobbitów i przemądrzałych, tchórzliwych elfów. Uwielbia za to czytać oraz spędzać leniwie czas (ach, ten czas – żeby to dawał w ogóle możliwość poleniuchowania), ogromną sympatią darzy smoki, gobliny, koty, krasnoludy, błędnych rycerzy i piękne księżniczki. Miłośnik i znawca piwa, o którym to napoju może opowiadać godzinami.

Sniper Elite III: Afrika pojawi się na rynku już 27 czerwca na Xbox One oraz PS4 w cenie 249,90 zł.

Dostępna będzie także, w polskiej wersji kinowej, wersja na Xbox360 i PS3 w cenie 189,90 zł oraz na PC w wersji standardowej w cenie 119,90 zł.

Limitowana Edycja Premium będzie dostępne na platformę PC w cenie 149,90 zł.

blog comments powered by Disqus
Sniper Elite III: Afrika wspierane przez pisarza Rafała Dębskiego