PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Gamingowe Monitory Samsunga w Przedsprzedaży z Grą Battlefield 1

Gamingowe Monitory Samsunga w Przedsprzedaży z Grą Battlefield 1

Zakrzywiony monitor gamingowy z wyświetlaczem Quantum Dot to marzenie wielu graczy. Teraz to marzenie może się spełnić dzięki Samsungowi i jego 2 monitorom – CFG971 i CFG70. Zakrzywione monitory gamingowe Samsung z wyświetlaczem Quantum Dot zostały zaprojektowane tak, aby dostarczyć graczom najbardziej kompletnych doświadczeń z rozgrywki. Klienci, którzy zakupią sprzęt do 28 listopada otrzymają w prezencie Battelfielda 1.

Zakrzywione monitory Quantum Dot

Dwa prezentowane monitory obsługują technologię Quantum Dot. CFG70jest świetnie dopasowaną propozycję dla nawet najbardziej wymagających graczy. Monitor jest wyposażony w zaawansowaną technologię 4-kanałowego podświetlania obrazu, dzięki czemu rozmycia obrazu są redukowane do minimum. Różne tryby gry zostały zaprojektowane tak, aby gracze mogli w pełni zanurzyć się w rozgrywce.

CF791

Wybierz model dla siebie

Samsung CFG70 to monitor, który jest dostępny w rozmiarach 24 i 27 cali a CF791 jest dostępny w 34 cali. Są to pierwsze zakrzywione monitory do gier w technologii kropek kwantowych, które wyświetlają żywe kolory w 125% przestrzeni barw sRGB, przy czym w ich konstrukcji zastosowano bezpieczne dla środowiska rozwiązania nie zawierające kadmu. 


Laptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!

Aby jeszcze bardziej uprościć zarządzanie grą, monitory posiadają łatwy w obsłudze interfejs Samsung Gaming UX OSD. Dzięki temu gracze mogą również łatwo dostosować ustawienia za pomocą klawiszy skrótów umieszczonych w łatwo dostępnym miejscu na dolnej ramce.

Samsung CFG70 (24 cale) można kupić w przedsprzedaży od dziś (23 listopada) w sieci sklepów Media Markt. Wszyscy klienci, którzy zakupią sprzęt do 28 listopada otrzymają w prezencie egzemplarz gry Battlefield 1. 

Zobacz nasz ranking monitorów 

Jakie monitory są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu monitorów z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które monitory warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1IIYAMA ProLite X2483HSU IIYAMA ProLite X2483HSUBest of the best!
2LG 24MP59G-P LG 24MP59G-P Sprawdź sam
3IIYAMA GE2288HS-B1 IIYAMA GE2288HS-B1 Ten ma niezłą cenę!
4AOC U2879VF AOC U2879VF Polecany model
5IIYAMA B2783QSU-B1 IIYAMA B2783QSU-B1 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 30 Monitorów - Dobry Obraz w Dobrej Cenie - Co Kupić?

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Gamingowe Monitory Samsunga w Przedsprzedaży z Grą Battlefield 1