PODPOWIEDZI:

MyPhone Q-Smart Elite – Elitarny Smartfon w Biedronce

MyPhone Q-Smart Elite – Elitarny Smartfon w Biedronce

Już w najbliższy poniedziałek, czyli 21 listopada w sieci sklepów Biedronka w całej Polsce pojawi się nowy smartfon myPhone Q-Smart Elite. To budżetowy telefon dla elit?

myPhone Q-Smart Elite – specyfikacja

myPhone Q-Smart Elite to polski produkt, skierowany do tych, którzy często korzystają ze smartfona, ale nie lubią przepłacać. W tym celu model Q-Smart został wyposażony w czytelny, 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480x854 px, który dzięki zastosowaniu ekranu IPS, zapewnia bardzo dobre kąty widzenia. 

Parametry robią wrażenie, szczególnie w tej kategorii cenowej. Telefon skrywa 4-rdzeniowy procesor Cortex-A7 o taktowaniu 1.2 GHz, którego zestawienie z Androidem 6.0 Marshmallow i 1 GB RAM pozwoli na płynne korzystanie z telefonu. 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia o kolejne 32 GB poprzez kartę microSD pozwoli na przechowywanie wszystkich niezbędnych plików i multimediów. 

myphone

Chcecie kupić telefon myPhone?

Dzisiaj nie ma można mówić o smartfone, który nie obsługuje 2 kart SIM. Nie inaczej jest w tym przypadku. Funkcja ta pozwoli na swobodne korzystanie z dwóch numerów w jednym urządzeniu i tym samym, na rozdzielenie spraw prywatnych oraz zawodowych.

Dobra bateria i parametry za rozsądną cenę

Telefon posiada stosunkowo dużą baterię. Jest to litowo-jonowy akumulator 1950 mAh, który przy standardowym użytkowaniu zapewni dwa dni pracy. myPhone Q-Smart Elite posiada również dwa aparaty: główny z lampą LED 5.0 Mpx i przedni 2.0 Mpx. Smartfon wyposażono także w Wi-Fi, Bluetooth i GPS. Urządzenie posiada również pozytywną opinię jednostki certyfikującej DEKRA, która sprawdziła go pod kątem trwałości, funkcjonalności i łatwości obsługi. Wszystkie parametry robią spore wrażenie i aż zastanawia cena. Ta jest niewielka. Za smartfon zapłacimy tylko 279 zł!

Nowy myPhone Q-Smart Elite dostępny będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Będzie go można kupić w Biedronce od najbliższego poniedziałku za jedyne 279 zł.

blog comments powered by Disqus
MyPhone Q-Smart Elite – Elitarny Smartfon w Biedronce