PODPOWIEDZI:

Odporne MyPhone Hammer AXE PRO i Hammer Energy Dostępne w Przedsprzedaży!

Odporne MyPhone Hammer AXE PRO i Hammer Energy Dostępne w Przedsprzedaży!

Od 18 listopada możemy cieszyć się możliwością przedpremierowego zakupu nowych, ultra-wytrzymałych telefonów od myPhone. Mowa tu o Hammer AXE PRO i Hamer Energy. Klienci, którzy zdecydują się na zakup wybranego modelu w przedsprzedaży, otrzymają do niego szkło hartowane gratis.

Hammer Energy 

To wytrzymały telefon, który posiada 5-calowy wyświetlacz HD IPS, 4-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1.5 GHz, 2 GB pamięci RAM i system operacyjny Android 6.0 Marshmallow. Smartfon zasilany jest pojemną baterią 5000 mAh z możliwością szybkiego ładowania. 

Nasz test HAMMER ENERGY

Hammer Energy

Urządzenie wyróżnia się solidną konstrukcją, a jej wytrzymałość jest potwierdzona certyfikatem IP68 oraz. Ekran jest pokryty szkłem Gorilla Glass trzeciej generacji. Wszystko to czyni z tego telefonu niesamowicie odporne urządzenie. 

Zobacz nasz ranking telefonów komórkowych 

Dodatkowo Hamer Energy posiada dostęp do sieci LTE, Wi-Fi, GPS, Bluetooth 4.0 oraz Dual SIM, dwa aparaty fotograficzne: główny o matrycy 8.0 Mpx i przedni 2.0 Mpx, z których zapisane zdjęcia można swobodnie przechowywać dzięki 16 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością rozszerzenia jej o dodatkowe 32 GB przy użyciu karty microSD.

Hammer AXE PRO 

To wręcz niezniszczalny smartfon klasy premium. Wyświetlacz Full HD IPS o przekątnej 5,5”, 8-rdzeniowy procesor Helio P10, Android 6.0 Marshmallow oraz 4GB pamięci operacyjnej umieszczono w niezwykle odpornej obudowie.

Hammer Axe Pro - Test >>>

Hammer

Na uznanie zasługują także 64 GB pamięci wewnętrznej, które dodatkowo można rozszerzyć za pomocą karty microSD o kolejne 32 GB, oraz wyposażenie urządzenia w szkło Gorilla Glass 3 i wodoodporne złącza micro USB i mini-jack. Dwa aparaty fotograficzne: główny 13.0 Mpx i przedni 5.0 Mpx w dobrej jakości pozwolą zachować ostre i pełne nasyconych kolorów zdjęcia.

Flagowy telefon myPhone – Hammer AXE PRO posiada baterię o pojemności 5000 mAh, która zapewni co najmniej 30 godzin rozmów. Urządzenie posiada również funkcję Dual SIM z dostępem do sieci LTE, NFC, Wi-Fi, USB 2.0 OTG, GPS i przydatny w niespodziewanych sytuacjach, programowalny przycisk SOS. Telefon może być także źródłem energii i można dzięki niemu ładować inne urządzenia. 

Hammer Energy dostępny będzie w przedsprzedaży od 18 listopada do 9 grudnia, a jego cena wyniesie 999,00 zł. Za Hammer AXE PRO przyjdzie nam zapłacić 1699 zł a promocja trwa do jego premiery, czyli do 25 listopada. Każdy kto kupi te telefonu na oficjalnej stronie sklepu myPhone, dostanie gratis szkło hartowane. Ilość dostępnych w przedsprzedaży szkieł jest ograniczona

blog comments powered by Disqus
Odporne MyPhone Hammer AXE PRO i Hammer Energy Dostępne w Przedsprzedaży!