PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Gigabyte Będzie Wspierał Nową Generację CPU Na Płytach Serii 100

  • Dodano: 1 rok, 2 miesiące temu
  • Wyświetleń: 539
  • Ocena: (0) (0)
Gigabyte Będzie Wspierał Nową Generację CPU Na Płytach Serii 100

Gigabyte to czołowy producent kart graficznych oraz płyt głównych. Dziś przedstawiciele firmy ogłosili, że płyty główne serii 100 również będą wspierać procesory nowej generacji CPU LGA 1151. Kompatybilność dla całej rodziny płyt głównych opartych na chipsetach: Z170, H170, H110 i B150. 

Jak zadbać o kompatybilność?

Wystarczy szybki update BIOS-u. Płyty z serii 100, dzięki zaawansowanym technologiom takim jak Q-Flash zapewniają użytkownikom szybką i bezproblemową. Q-Flash dostępny jest z poziomu BIOS, ponadto w celu uproszczenia procesu aktualizacji oferuje on współpracę z nośnikami pamięci USB. Można więc bezproblemowo aktualizować system z pendrive’a. 

gigabyte-z170x-gaming-g1


Top10 Smartfonów do 1000zł

Warto dodać, że użytkownicy flagowych modeli, takich jak Z170X-Gaming G1,mogą dzięki technologii Q-Fash Plus dokonać aktualizacji BIOS płyty głównej nawet w przypadku braku zainstalowanego CPU oraz pamięci.

Chcecie kupić flagową płytę Gigabyte?

Nie ma się czego bać

Nie obawiajcie się aktualizacji. To działa. Wszystkie płyty z serii 100 zostały przetestowane przez specjalistów z Gigabyte. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie pyty będą kompatybilne z nowymi procesorami Intel Core. 

Zobaczcie czy lepiej dopłacić do płyty głównej dla graczy

blog comments powered by Disqus
Więcej
Gigabyte Będzie Wspierał Nową Generację CPU Na Płytach Serii 100