PODPOWIEDZI:

Prosty Smartfon w Prostej Ofercie Sieci Biedronka!

Prosty Smartfon w Prostej Ofercie Sieci Biedronka!

Generalnie wszyscy wiemy z doświadczenia, że sieć sklepów Biedronka, od czasu do czasu oferuje w sprzedaży ciekawe produkty z kategorii smartfonów. Jednym z takowych jest smartfon od naszej rodzimej firmy, myPhone! Czy ten smartfon będzie miał okazję wpasować się w zróżnicowane gusta klientów?

Smartfon może być przez każdą osobę z nas inaczej wykorzystywany. Jedni potrzebują arcy wydajnej jednostki, która stanie się multimedialnym centrum, innym zaś wystarczy smartfon do dzwonienia, wysyłania różnego typu wiadomości oraz sporadycznego korzystania z internetu. Tym ostatnim, z pewnością będzie kierowany ów model od firmy myPhone. Nie grzeszy on mocami obliczeniowymi, ale można nabyć ten model w zaskakująco niskiej cenie.

myphone #1

Mowa tutaj o smartfonie myPhoneQ-Smart Elite, który właśnie zawitał na sklepowych półkach Portugalskiej sieci Biedronka. Urządzenie to może poszczycić się ekranem o przekątnej 5 - cali i nieco marnej rozdzielczości, bo wynoszącej jedynie 480x854 piksele. Sercem tego modelu stała się jednostka czterordzeniowa o taktowaniu 1.2 GHz, która jest bezpośrednio wspierana przez 1 GB RAM oraz 8 GB pamięci na potrzeby użytkownika. Ostatni element możemy rozszerzyć o kolejne 32 GB przy pomocy karty microSD.

myphone #2

Patrząc na tylną ściankę tej słuchawki, dopatrzeć się można 5 mpix obiektywu o średnich właściwościach. W przypadku frontowej kamery, tam pozostaje nam do dyspozycji jedynie 2 mpix obiektyw. Rozczarowujące? Niestety, ale nie, ponieważ jest to spowodowane nadzwyczaj niską ceną docelową! Zatem, co jeszcze nam pozostało prócz tych wymienionych elementów? Jest to m.in. funkcja Dual SIM, WiFi, Bluetooth, GPS, oraz akumulator o pojemności 1950 mAh, który pozwoli na dość spory czas pracy na jednym ładowaniu.

myphone #3
 

Prócz tego, co już udało mi się wymienić, pozostało wspomnieć o dwóch kolorach do wyboru: czarnym i białym oraz cenę wyjściową wynoszącą zaledwie 279 złotych za zestaw z Biedronki! W skład owego zestawu wchodzi także zestaw TuBiedronka z nowym numerem telefonu. Ponadto, możemy wybierać smartfon z spośród dwóch kolorów: czarnym i białym. Smartfon można zakupić już teraz, ale ich liczba jest ograniczona, więc musicie się pośpieszyć! Bowiem, każda “biedronka” dysponuje ograniczoną liczbą danych produktów. Co sądzicie na temat tej promocji? Czy macie zamiar z niej skorzystać? Może czekacie na niedawno prezentowaną przez nas klawiaturę od firmy Hykker? Zapraszam gorąco do komentowania oraz pozostawienie łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Prosty Smartfon w Prostej Ofercie Sieci Biedronka!