PODPOWIEDZI:

Marsz do Biedronki! Po Promocyjny Zestaw – Klawiatura Mechaniczna i Gogle VR Hykker

Marsz do Biedronki! Po Promocyjny Zestaw – Klawiatura Mechaniczna i Gogle VR Hykker

Marka Hykker ma dla Was kolejną niespodziankę. Do Biedronki trafi niedługo klawiatura mechaniczna X Range. Będzie ją można kupić od 28 listopada za 149,00 zł. Pojawią się też gogle VR.

Hykker X Range

Hykker X Range to klawiatura mechaniczna dla graczy, w której każdy przycisk ma swój własny, niezależny przełącznik UnionBest Blue, wpływający na poprawę szybkości reakcji gracza. Jak na klawiaturę mechaniczną przystało, ta jest wyjątkowo odporna. Mechaniczne klawisze wykonano z twardego, odpornego na zarysowania tworzywa APS i osadzono na stabilnej, aluminiowej płycie.

Połączenie pomiędzy komputerem a klawiaturą zapewnia wytrzymały przewód wykonany w oplocie materiałowym. Na szczególną uwagę zasługuje wykorzystana technologia podświetlania Color-LED, gdzie w sześciu efektownych trybach, klawiatura płynnie zmienia podświetlenia i kolory.

Gogle VR Glasses 3D

Na pułkach sklepowych znajdziecie też gogle do wirtualnej rzeczywistości. Gogle VR Glasses 3D pracują w połączeniu ze smartfonami o przekątnych ekranu od 4,0” do 5,5” i posiadających żyroskop. Dzięki nim użytkownicy, nie opuszczając własnego pokoju, będą mogli oglądać trójwymiarowe filmy i zdjęcia, a także cieszyć się przestrzennym światem gier.

Produkt został wykonany z wysokiej jakości plastiku. Okulary posiadają funkcję regulowania soczewek, dzięki czemu w prosty i intuicyjny sposób można poprawić ostrość wyświetlanego obrazu i dopasować go do indywidualnych preferencji.

Regulowana długość pasków zapewni komfort użytkowania i zapobiegnie zsuwaniu się okularów z oczu. VR Glasses 3D posiadają także trzy otwory wentylacyjne, dzięki którym w prosty sposób połączymy okulary ze słuchawkami.

Zarówno klawiatura jak i okulary pojawią się w Biedronce już w poniedziałek – 28 listopada. Do wyboru będą w 2 wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. X Range kosztować będzie 149,00 zł, a VR Glasses 3D 39,99 zł.

blog comments powered by Disqus
Marsz do Biedronki! Po Promocyjny Zestaw – Klawiatura Mechaniczna i Gogle VR Hykker