Najlepszy Prezent Na Święta - Zdrowie

Najlepszy Prezent Na Święta - Zdrowie

Święta zbliżają się wielkimi krokami. I jak zwykle rodzi się pytanie – co kupić rodzinie i przyjaciołom pod choinkę? Co powiecie na produkty Garmina, które pozwolą Waszym najbliższym zadbać o zdrowie? 

Zdrowy styl życia

Dla osób, które prowadzą zdrowy styl życia, przestrzegają diety i aktywnie spędzają czas, ale też czasami potrzebują dodatkowej motywacji, idealnym prezentem będzie monitor aktywności, czyli opaska fitness, która nie tylko liczy kroki, ale także pomaga zaplanować dietę. 


Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź

Nowsze modele Garmin vivofit 3 liczą minuty intensywnej aktywności. Potrafią nie tylko rejestrować kroki i tętno, ale również automatycznie po ruchach wykonywanych przez użytkownika rozpoznają, czy osoba idzie, biegnie, płynie, czy ćwiczy kardio – wszystkie wyniki zapisują w kalendarzu aktywności na platformie Garmin Connect. Opaski coraz częściej wyposażone są również w optyczny pulsometr i mierzą tętno bezpośrednio na nadgarstku jak Garmin vivosmart HR. Najnowszy model opaski z oferty Garmin ma nawet wbudowany GPS, żeby precyzyjnie określać dystans i tempo biegów lub spacerów i zaznaczać pokonaną trasę na mapie. 

Garmin

Podaruj rodzinie opaskę sportową 

Mamy też propozycję dla najmłodszych – to Garmin vivofit jr ze specjalną przygodową aplikacją, która nie tylko monitoruje aktywność, ale też uczy dobrych nawyków. 

Dla sportowców

Każdy sportowiec, który biega wie, jak bardzo przydatny może być zegarek z GPS, który określa dystans, tempo i rysuje trasę na mapie. Często występuje w nich też wysokościomierz rejestrujący różnice wzniesień, co najbardziej cenią biegacze górscy, taką funkcję posiada na przykład Garmin fenix 3.

Zaawansowane zegarki do biegania z serii Garmin Forerunner mierzą również parametry dynamiki biegu, przykładowo długość kroku i czas kontaktu z podłożem, dzięki czemu można świadomie pracować nad poprawą techniki i osiągać lepsze wyniki. Na podstawie tętna mierzonego podczas treningów zegarki są nawet w stanie określić parametry fizjologiczne, mówiące o aktualnej formie i wydolności organizmu. 

Zobacz nasz ranking opasek sportowych 

Podaruj najbliższym zdrowie i wybierz jeden z produktów Garmina, który pomoże prowadzić zdrowy tryb życia. 

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more