PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Najlepszy Prezent Na Święta - Zdrowie

Najlepszy Prezent Na Święta - Zdrowie

Święta zbliżają się wielkimi krokami. I jak zwykle rodzi się pytanie – co kupić rodzinie i przyjaciołom pod choinkę? Co powiecie na produkty Garmina, które pozwolą Waszym najbliższym zadbać o zdrowie?

Zdrowy styl życia

Dla osób, które prowadzą zdrowy styl życia, przestrzegają diety i aktywnie spędzają czas, ale też czasami potrzebują dodatkowej motywacji, idealnym prezentem będzie monitor aktywności, czyli opaska fitness, która nie tylko liczy kroki, ale także pomaga zaplanować dietę. 

Nowsze modele Garmin vivofit 3 liczą minuty intensywnej aktywności. Potrafią nie tylko rejestrować kroki i tętno, ale również automatycznie po ruchach wykonywanych przez użytkownika rozpoznają, czy osoba idzie, biegnie, płynie, czy ćwiczy kardio – wszystkie wyniki zapisują w kalendarzu aktywności na platformie Garmin Connect. Opaski coraz częściej wyposażone są również w optyczny pulsometr i mierzą tętno bezpośrednio na nadgarstku jak Garmin vivosmart HR. Najnowszy model opaski z oferty Garmin ma nawet wbudowany GPS, żeby precyzyjnie określać dystans i tempo biegów lub spacerów i zaznaczać pokonaną trasę na mapie. 

Garmin

Mamy też propozycję dla najmłodszych – to Garmin vivofit jr ze specjalną przygodową aplikacją, która nie tylko monitoruje aktywność, ale też uczy dobrych nawyków. 

Dla sportowców

Każdy sportowiec, który biega wie, jak bardzo przydatny może być zegarek z GPS, który określa dystans, tempo i rysuje trasę na mapie. Często występuje w nich też wysokościomierz rejestrujący różnice wzniesień, co najbardziej cenią biegacze górscy, taką funkcję posiada na przykład Garmin fenix 3.

Zaawansowane zegarki do biegania z serii Garmin Forerunner mierzą również parametry dynamiki biegu, przykładowo długość kroku i czas kontaktu z podłożem, dzięki czemu można świadomie pracować nad poprawą techniki i osiągać lepsze wyniki. Na podstawie tętna mierzonego podczas treningów zegarki są nawet w stanie określić parametry fizjologiczne, mówiące o aktualnej formie i wydolności organizmu. 

Ranking opasek sportowych

Podaruj najbliższym zdrowie i wybierz jeden z produktów Garmina, który pomoże prowadzić zdrowy tryb życia. 

blog comments powered by Disqus
Najlepszy Prezent Na Święta - Zdrowie