PODPOWIEDZI:

Prezentowy Przewodnik Logitecha

Prezentowy Przewodnik Logitecha

Już niebawem święta – czas radości i rodzinnych spotkań. Jednak każdego roku, niczym bumerang, wracają problemy z kupnem trafionych prezentów. Firma Logitech ma kilka propozycji.

Prezenty dla graczy

Może mysz G900 Chaos Spectrum? W kluczowym momencie gry opóźnienie może zadecydować o zwycięstwie lub porażce. Mysz G900 Chaos Spectrum łączy w sobie precyzję i szybkość. Wyposażona w najlepszy na rynku czujnik optyczny Logitech G PMW3366 natychmiast reaguje na najmniejszy ruch dłoni. Dodatkowo kształt myszy jest dostosowany do obu rąk. Mysz doskonale łączy się z podkładką. 

G910 Orion Spectrum to najszybsza mechaniczna klawiatura od Logitech z wyjątkowymi przełącznikami Romer-G o czasie aktywacji szybszym nawet o 25%. Dzięki 9 programowalnym klawiszom G i inteligentnemu podświetleniu RGB klawiatura może zostać dostosowana do preferencji każdego gracza.
G640 to materiałowa powierzchnia G640 zapewnia idealne tarcie podczas grania, co ułatwia sterowanie myszą i kierowanie kursorem. Jednolita tekstura podkładki podnosi wydajność czujników, szczególnie tych, w które wyposażone zostały myszy Logitech G. Dodatkowo gumowe podłoże utrzymuje podkładkę w miejscu podczas gry.

logiteh

Kierownica Logitech G920 Driving Force została zaprojektowana pod kątem najnowszych tytułów dla konsoli Xbox One i komputerów PC. Przyciski na kierownicy, łopatkowe dźwignie oraz oddzielny moduł biegów pozwalają na szybką i dynamiczną jazdę. Wysoka jakość użytych materiałów sprawia, że czujesz się jak w prawdziwym samochodzie sportowym.

Bezprzewodowe słuchawki do grania G933 z odsuwanym mikrofonem to zestaw słuchawkowy dla prawdziwych fanów przestrzennego dźwięku. Programowalne klawisze G ułatwiają sterowanie, a indywidualne podświetlenie RGB pozwala na personalizacje zestawu. Do słuchawek można podłączyć nawet trzy urządzenia audio jednocześnie.

Prezent dla zapracowanych 

Klawiatura K780 Multi-Device została wyposażona w technologię Easy-Switch, która umożliwia proste przełączanie się między trzema urządzeniami w czasie pisania. Gumowa podstawka przytrzymuje telefony i tablety pod idealnym kątem, a ciche klawisze umożliwiają komfortową pracę. Klawiatura działa z systemami Windows, Mac, Android i iOS.

logitech

M330 Silent Plus to bezprzewodowa mysz, w której o ponad 90% zredukowano hałas powstający w czasie klikania. Trwałe, wygodne stopki ułatwiają sprawne poruszanie myszką po powierzchni biurka, a płynne kółko przewijania czyni pracę komfortową i szybką.

Szukasz cichej myszy bezprzewodowej? 

Mysz M720 Triathlon została zaprojektowana z myślą o komforcie użytkownika. Wykorzystana w urządzeniu technologia Easy-Switch pozwala przełączać się między 3 komputerami. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu mysz idealne leży w dłoni, a swobodny scroll umożliwia błyskawiczne przeglądanie długich dokumentów.

Zestaw głośników Z337 umożliwia bezprzewodowe, strumieniowe przesyłanie dźwięku z dowolnego urządzenia z obsługą technologii Bluetooth. Zestaw 2.1 o mocy szczytowej na poziomie 80 W gwarantuje bogaty i wyraźny dźwięk oraz potężne basy, które można usłyszeć i poczuć.

blog comments powered by Disqus
Prezentowy Przewodnik Logitecha