PODPOWIEDZI:

Soundbar Od Hykkera Już Od Poniedziałku w Biedronce!

Soundbar Od Hykkera Już Od Poniedziałku w Biedronce!

Biedronka znowu wzbogaci się o nowe urządzenie marki Hykker. Już od 5 grudnia do sprzedaży wejdzie głośnik Soundbar Studio, który dostępny będzie w doskonałej cenie 199,00 zł.

Niesamowity design 

Soundbar Studio marki Hykker to niewielkie i eleganckie urządzenie, które doskonale wpasuje się zarówno w klasyczny, jak i w elegancki wystrój każdego mieszkania. Głośnik został specjalnie zaprojektowany i wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniających wytrzymałość i niezawodność. 

Doskonała jakość dźwięku 

Urządzenie ma moc 2x20 W, a dzięki temu doskonale zastąpią niewielkie głośniki  w telewizorze lub urządzeniu projekcyjnym. Centralny głośnik Soundbar to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy przy oglądaniu filmów lub koncertów na ekranie telewizorów, cenią sobie lepszą jakość dźwięku. Łączność bezprzewodową zapewni moduł Bluetooth, który pozwoli na szybkie odsłuchanie plików zapisanych na innym sprzęcie oraz bezpośrednie połączenie ze smartfonem lub innym urządzeniem. Soundbar Studio wyposażono również w wejście AUX, a także złącze optyczne TOSLINK, odpowiadające za najwyższą, wolną od zakłóceń, jakość dźwięku. Wygodę obsługi gwarantuje dołączony do zestawu pilot. Zakres częstotliwości dźwięku wynosi od 30 Hz do 20 kHz.

Urządzenie będzie można kupić już 5 grudnia w wybranych sklepach sieci Biedronka. Jego cena to 199,00 zł. 

Specyfikacja techniczna głośnika HYKKER Soundbar Studio

Dane techniczne HYKKER Soundbar Studio

  •  moc: 2x20 W
  •  pasmo przenoszenia: 30 Hz-20 kHz
  •  bluetooth
  •  wejście AUX
  •  złącze optyczne TOSLINK
  •  sterowanie za pomocą pilota
  •  wymiary: 94x7,7x6,5 cm
blog comments powered by Disqus
Soundbar Od Hykkera Już Od Poniedziałku w Biedronce!