PODPOWIEDZI:

Panasonic Ma Dla Was Prezent Mikołajkowy

Panasonic Ma Dla Was Prezent Mikołajkowy

Dzisiaj Mikołajki! Każdy z nas szuka prezentu dla bliskiej mu osoby. Dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie zdążyli kupić właściwego podarunku, Panasonic ma kilka wspaniałych słuchawkowych propozycji.

HF500 – Stylowa alternatywa

RP-HF500 to słuchawki to idealnym wzornictwie i doskonałych parametrach dźwiękowych. Bogata jakość dźwięku wzbogacona jest przez przetworniki z magnesami neodymowymi, które wbudowane są w wygodne nauszniki. 

Słuchawki wyposażono w mechanizm dzięki, któremu możesz złożyć je do środka i wygodnie przenosić w bagażu podręcznym. Proste wzornictwo z matowym aluminiowym wykończeniem jest niezwykle subtelne i współgra z różnymi trendami w modzie. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: czarna i biała. 

HC800 – wycisz otoczenie

Panasonic RP-HC800 wykorzystują najnowszą technologię redukcji szumów, aby zmniejszyć poziom hałasu z otoczenia, który może przeszkodzić w odbiorze muzyki i zniszczyć radość z jej słuchania. Pozwalają one cieszyć się ulubioną muzyką bez otaczającego hałasu, nawet podczas podróży samolotem, pociągiem czy autobusem.

Słuchawki zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania dzięki szerokiemu, świetnie dopasowanemu pałąkowi i miękkiej poduszce. Nauszniki wywierają lekki nacisk na płatki uszu w celu zapewnienia maksymalnej wygody.

hd

HD6 – ideał dla audiofila

Słuchawki RP-HD6 pozwalają cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem wszędzie, gdzie pójdziesz, odtwarzając niezwykle czysty dźwięk pełen subtelnych detali i niuansów, które trudno było wcześniej zauważyć. 

Oprócz normalnej regulacji długości pałąka słuchawki HD6 umożliwiają regulację w poziomie, która pozwala dopasować położenie przetworników w poziomie do położenia ucha. Obrotowy mechanizm ułatwia przenoszenie, pozwalając złożyć muszle słuchawek na płasko.

blog comments powered by Disqus
Panasonic Ma Dla Was Prezent Mikołajkowy