PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Panasonic Ma Dla Was Prezent Mikołajkowy

Panasonic Ma Dla Was Prezent Mikołajkowy

Dzisiaj Mikołajki! Każdy z nas szuka prezentu dla bliskiej mu osoby. Dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie zdążyli kupić właściwego podarunku, Panasonic ma kilka wspaniałych słuchawkowych propozycji.

HF500 – Stylowa alternatywa

RP-HF500 to słuchawki to idealnym wzornictwie i doskonałych parametrach dźwiękowych. Bogata jakość dźwięku wzbogacona jest przez przetworniki z magnesami neodymowymi, które wbudowane są w wygodne nauszniki. 

Chcecie kupić te słuchawki? 

Słuchawki wyposażono w mechanizm dzięki, któremu możesz złożyć je do środka i wygodnie przenosić w bagażu podręcznym. Proste wzornictwo z matowym aluminiowym wykończeniem jest niezwykle subtelne i współgra z różnymi trendami w modzie. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: czarna i biała. 

HC800 – wycisz otoczenie

Panasonic RP-HC800 wykorzystują najnowszą technologię redukcji szumów, aby zmniejszyć poziom hałasu z otoczenia, który może przeszkodzić w odbiorze muzyki i zniszczyć radość z jej słuchania. Pozwalają one cieszyć się ulubioną muzyką bez otaczającego hałasu, nawet podczas podróży samolotem, pociągiem czy autobusem.


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

Słuchawki zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania dzięki szerokiemu, świetnie dopasowanemu pałąkowi i miękkiej poduszce. Nauszniki wywierają lekki nacisk na płatki uszu w celu zapewnienia maksymalnej wygody.

hd

HD6 – ideał dla audiofila

Słuchawki RP-HD6 pozwalają cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem wszędzie, gdzie pójdziesz, odtwarzając niezwykle czysty dźwięk pełen subtelnych detali i niuansów, które trudno było wcześniej zauważyć. 

Zobaczcie nasz ranking słuchawek

Oprócz normalnej regulacji długości pałąka słuchawki HD6 umożliwiają regulację w poziomie, która pozwala dopasować położenie przetworników w poziomie do położenia ucha. Obrotowy mechanizm ułatwia przenoszenie, pozwalając złożyć muszle słuchawek na płasko.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Panasonic Ma Dla Was Prezent Mikołajkowy