PODPOWIEDZI:

Smartwatch i Przenośny Gramofon – 2 Nowości Hykker Już w Biedronce

Smartwatch i Przenośny Gramofon – 2 Nowości Hykker Już w Biedronce

Od 15 grudnia w ofercie sklepów Biedronka pojawią się dwa nowe urządzenia marki Hykker – smartwatch Chrono 2 i gramofon Vintage Sound. Obydwa produkty dostępne będą w atrakcyjnej cenie 159,00 zł.

Smartwatch Chrono 2

Smartwatch wyposażony został w dotykowy i kolorowy wyświetlacz o rozmiarze 1.54”, wykonany w technologii IPS. Swoją wydajność zawdzięcza dobremu zasilaniu i wbudowanemu akumulatorowi o pojemności 260 mAh i może wytrzymać w stanie czuwania przez 72h.

Graficzny interfejs, oparty przede wszystkim na czytelnych ikonach, sprawi, że obsługa smartwatcha będzie prosta i intuicyjna. Całość została zamknięta w eleganckiej, metalowej obudowie na silikonowych paskach.

Sprzęt jest kompatybilny z systemem Android 4.3 lub wyższym. Urządzenie umożliwia też instalację SIM z transmisją 2G. Posiada także czytnik kart microSD do 32 GB, kamerę VGA 0.3 Mpx, czujnik wysokości, a także mikrofon i głośnik.

Który smartwatch wybrać?

Smartwatch dostępny będzie w wybranych sklepach sieci Biedronka, w trzech modnych kolorach: czarnym, czerwonym i niebieskim.

Gramofon Vintage Sound

W biedronce pojawi się także przenośny gramofon, umożliwiający odtwarzanie płyt winylowych. Gramofon Vintage Sound oferuje 3 prędkości odtwarzania i umożliwia odtwarzanie muzyki nie tylko z płyt winylowych, ale także ich konwersję do nowoczesnych formatów, czyli WAV w standardzie stereo. Niewątpliwa uniwersalność urządzenia, dzięki wbudowanym gniazdom SD i USB, pozwala na wykorzystanie gramofonu także jako odtwarzacza współczesnych plików muzycznych.

Na uwagę zasługuje również stylowe wykończenie urządzenia. Estetyczna walizka wykonana z wysokiej jakości materiałów w czarnej lub turkusowej kolorystyce, przykuje wzrok i pozwoli na wygodne przenoszenie gramofonu. Urządzenie posiada wbudowane głośniki 2x3 W, wejście AUX, mini Jack 3.5 mm oraz RCA (cinch). Produkt dostępny będzie we wszystkich sklepach sieci Biedronka.

Obydwa urządzenia będą dostępne w Biedronce już 15 grudnia w cenie 159,00 zł. Dodatkowo wraz z gramofonem będzie można nabyć płyty winylowe z największymi przebojami gwiazd polskiej i światowej sceny muzycznej, m.in. Stinga, Lady Pank, The Rolling Stones czy Abby – każda w cenie 44,99 zł.

blog comments powered by Disqus
Smartwatch i Przenośny Gramofon – 2 Nowości Hykker Już w Biedronce