PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Biedronka Znów Zaskakuje! PS4 1 TB Za 999 Zł!

Biedronka Znów Zaskakuje! PS4 1 TB Za 999 Zł!

Wow! Do świąt zostało już tylko kilka dni. Pewnie prezenty już kupione? Jeśli nie, to mamy dla Was prawdziwą ścieżynkę! Nasz PromoDetektyw wywietrzył okazję nie z tej ziemi.

Dlaczego warto? 

Jeśli planowaliście zakup PlayStation 4, może być to najkorzystniejsza oferta ostatnich miesięcy. PlayStation 4 w wersji z dyskiem 1TB za śmiesznie niską cenę, wynoszącą 999 zł! Trzeba przyznać, że to naprawdę rewelacyjna oferta. PS4 za taką kasę spodoba się nie tylko miłośnikom gier. 

Playstation 4


Zestaw 108 Kluczy!!! Idealny Prezent dla Mężczyzny

Tym bardziej, że sprzęt chodzi za 1279 zł. Tyle wynosi aktualnie najniższa cena w internecie. Jeśli planowaliście zakup PlayStation 4, może być to najkorzystniejsza oferta ostatnich miesięcy. A z resztą… kupcie ją nawet jeśli nie planowaliście konsoli, bo taka okazja nie zdarza się zbyt często. 

Ale czy warto?

PS4 z dyskiem 1TB to naprawdę świetna maszyna. To nie tylko sprzęt, na którym odpalicie filmy w 4K, ale też najnowsze gry. Chociażby długo wyczekiwane Last Guardian. Można się śmiać z tej konsoli, że aktualne hity to głównie remastery z poprzednich generacji, ale pomimo tego, kilka perełek i exów wartych uwagi się znajdzie. Zdecydowanie warto! Tym bardziej za taką cenę. 

Zobacz nasz ranking gier na PS4

Promocja rozpoczyna się jutro, czyli 21 grudnia i potrwa aż do Wigilii, czyli 24 grudnia albo do wyczerpania zapasów. 

Jakie konsole są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu konsoli z 6/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które konsole warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1PlayStation 4 Pro PlayStation 4 ProBest of the best!
2PlayStation 4 PlayStation 4 Sprawdź sam
3Xbox One S Xbox One S Ten ma niezłą cenę!
4Xbox One Xbox One Polecany model
5Nintendo Switch Nintendo Switch Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Najlepszych Konsol Do Gier

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Biedronka Znów Zaskakuje! PS4 1 TB Za 999 Zł!