PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Głośnik LED Hykkera Od 27 Grudnia w Biedronce

Głośnik LED Hykkera Od 27 Grudnia w Biedronce

Co prawda będzie już po świętach, ale cóż. Może świecące głośniki przydadzą się jako dekoracja na Sylwestra? Od 27 grudnia we wszystkich sklepach sieci Biedronka pojawi się nowy głośnik bezprzewodowy LED z serii Fantasy. Cena urządzenia to 39,99 zł.

Specyfikacja głośnika

Hykker Fantasy to tani głośnik stworzony do bezprzewodowego odtwarzania dźwięku z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth – smartfonów, tabletów i laptopów. Pomimo niewielkich rozmiarów, z głośnika Fantasy wydobywa się dobrej jakości dźwięk o czystym brzmieniu.

Zobacz czym kierować się wybierając głośnik bezprzewodowy 

Pojemny akumulator 250 mAh oraz zasięg Bluetooth do 15 memtrów zagwarantuje komfortowe korzystanie z urządzenia w każdych warunkach. Głośnik emituje dźwięk o szerokim zakresie częstotliwości 250Hz-13kHz, a wykorzystanie gniazd microUSB oraz AUX zapewnia kompatybilność z wieloma popularnymi na rynku nośnikami muzyki.

Recenzja tego głośnika Hykker >>>

Hykker Fantasy

Gra i świeci!

Urządzenie cechuje się kompaktowym kształtem i estetycznym wyglądem, wyróżniającym się dzięki zastosowaniu czterech kolorów podświetlenia LED i dwóch sekwencji iluminacji. Oznacza to, że głośnik świeci w rytm muzyki. Działanie w rytm muzyki i pakiet podświetleń będą atrakcją na każdej zabawie karnawałowej.

Hykker Fantasy dostępny będzie w pięciu wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, żółtej, turkusowej i bordowej. Sprzedaż rusza już po świętach czyli 27 grudnia w sieci sklepów Biedronka w całej Polsce. Jego cena to 39,99 zł.

Jakie głośniki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu głośników z 6/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które głośniki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Dream Machines Conch Dream Machines ConchBest of the best!
2Blaupunkt BT01OR Blaupunkt BT01OR Sprawdź sam
3Tracer Stream BT Urban Style Tracer Stream BT Urban Style Ten ma niezłą cenę!
4Blaupunkt BT02WH Blaupunkt BT02WH Polecany model
5Manta MA407 Manta MA407 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: 5 Najlepszych Budżetowych Głośników Bluetooth

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Głośnik LED Hykkera Od 27 Grudnia w Biedronce