PODPOWIEDZI:

Odrzutowy Unboxing Smartfonu OnaPlus 3T!

Odrzutowy Unboxing Smartfonu OnaPlus 3T!

Chyba w całej historii unboxingów różnego typu urządzeń nie mieliśmy okazji być świadkami tego typu wydarzenia z poziomu radzieckiego odrzutowca! Właśnie pojawiło się specjalne nagranie na oficjalnym kanale firmy OnePlus, gdzie pewien jegomość w kilku zdaniach prezentuje nowe dziecko tego producenta!

Kto by się spodziewał, że przy tak wielkich obciążeniach jakie człowiek doznaje podczas lotu tak szybką maszyną, jest jeszcze w stanie jakkolwiek zaprezentować premierowe urządzenie? Bowiem, kilka dni temu smartfon ten został oficjalnie przedstawiony światu jako usprawniony następca modelu OnePlus 3. Pamiętacie jednak, że mieliśmy pewne obawy co do sensu jego kupowania?

Może zainteresuje Cię iPhone 5S w zniewalająco niskiej cenie?

oneplus 3t #1

Cóż, powyższy film może jednak przekonać niektórych klientów by ci jednak skusili się na ten model smartfonu. Co prawda, nie różni się praktycznie niczym pod względem designu od swojego poprzednika, ale drzemią w nim nieco lepsze podzespoły, a w tym takie jak Snapdragon 821, 6 GB pamięci RAM, 64/128 GB ROM czy też akumulator o pojemności 3400 mAh.

oneplus 3t #2

Chcesz kupić kamerę do monitoringu? Może zainteresuje cię materiał odnośnie tego gadżetu!

To jednak nie wszystko, bowiem urządzenie zostało wyposażone także w dwa aparaty o rozdzielczości 16 mpix (front i tył) oraz technologię szybkiego ładowania "Dash Charge", która umożliwi naładowanie smartfonu do 60% w przeciągu 30 minut! Ponadto, nie zabrakło tutaj miejsca dla technologii NFC, portu USB typu C oraz Androida 6.0 Marshmallow wraz z nakładką systemową Oxygen OS. Producent zapewnia, że będzie update do wersji 7.0 Nougat!

oneplus 3t #3


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

Jak sądzicie, czy ów chwyt marketingowy zrobił na Was odpowiednie wrażenie? Jak sama słuchawka może przysłowiowej tylnej części ciała nie urywa, tak zabieg reklamowy udał się i to całkiem, całkiem! Cóż, sam widok myśliwca bojowego MiG 15 zapiera dech w piersi, a co dopiero unboxing smartfonu z jego wnętrza! Ciekawe, czym jeszcze producenci nas zaskoczą? Wyraźcie swoje opinie w komentarzach poniżej, ale również nie zapomnijcie o forum i zostawieniu łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Odrzutowy Unboxing Smartfonu OnaPlus 3T!