PODPOWIEDZI:

Gratka Dla Fanów Uniwersum Star Wars w Postaci Dronów!

Gratka Dla Fanów Uniwersum Star Wars w Postaci Dronów!

Z miesiąca na miesiąc w górę pną się słupki prezentujące sprzedaż tychże niezwykłych gadżetów przeznaczonych zarówno dla tych mniejszych jak i większych amatorów latających pojazdów! Firma ABC Data właśnie postanowiła pochwalić się obecnymi wynikami. Mamy także dla was coś ciekawego...

Drony niegdyś kojarzone był tylko ze strefą militarną, zaś dziś niemalże każdy może pozwolić sobie na zakup tego typu urządzenia. W sklepach możemy "dorwać" zarówno modele warte kilka set złotych, jak i takie, których cena przekracza naście tysięcy. Wybór zależy od nas i od naszych potrzeb w zależności do tego, czy urządzenie będziemy wykorzystywali profesjonalnie czy tylko hobbystycznie.

dron #1

Wg obecnych szacunków firmy ABC Data, sprzedaż dronów w Polsce osiągnęła pułap ok. 40 mln USD. Dla porównania, w USA wynik wynosi 130 mln dolarów. Co ciekawe, w Polsce stale zwiększa się procent osób uprawnionych do pilotowania profesjonalnych dronów. Na dzień dzisiejszy ich liczba wynosi 3,5 tys.! Jak tak dalej pójdzie to niebawem po europejskich przestrzeniach powietrznych unosić się będzie ponad 200 tys. dronów! 

dron #2

Z myślą o osobach chcących kupić tego typu urządzenie w najbliższym czasie, ale myślą o zakupie nader wyjątkowego modelu, Propel ma pewną propozycję w trzech produktach! Są to latające quady bojowe, stylizowane na statki powietrzne/kosmiczne. W ich skład wchodzą takie modele jak: 

  • myśliwiec X-Wing Starfighter T-65
  • myśliwiec TIE Adnavced X1
  • Speeder Bike 74-Z

Wszystkie modele zostały wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły. W locie potrafią osiągnąć prędkość od 50 do 60 km/h! Ponadto, modele te zostały wyposażone w niezwykle precyzyjne sterowanie, co pozwoli na prowadzenie różnego rodzaju walk laserowych w powietrzu. Czujecie tę moc?

dron #3

Cóż, święta się zbliżają, a ciężko znaleźć prezent, który sprosta pewnym wymaganiom stawianych przez nas samych czy też osoby, które mamy zamiar obdarować. Być może właśnie któryś z powyżej prezentowanych dronów Was zainteresuje? Cena ich nie jest może do najbardziej przystępnych, gdyż nasz portfel zostanie uszczuplony przy kasie o całe 1199 złotych! Warto? To musicie stwierdzić Wy sami! Tym czasem, zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz o pozostawienie łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Gratka Dla Fanów Uniwersum Star Wars w Postaci Dronów!