PODPOWIEDZI:

Samsung Wprowadza Nową Linię Smartfonów!

Samsung Wprowadza Nową Linię Smartfonów!

Jeszcze w tym roku Koreański gigant poszerzy swoje portfolio o kolejną serię smartfonów. Wydawać by się mogło, iż obecna ilość wariacji słuchawek w zupełności wystarczy, ale Samsung zamiera dodać nową alternatywę. Czym będzie dla nas nowa linia smartfonów od Samsunga i czy w ogóle jest sens jej tworzenia? Sprawdźmy!

W ostatnich latach najwięksi gracze segmentu mobilnego poczynili pewne zmiany w ilości sprzedawanych modeli smartfonów. Mniejsze ilość wariantów pozwala na lepszego skupienia się na konkretnych odbiorcach i rzecz jasna smartfonach. Bowiem, minęły już czasy gdy producent tworzy przykładowo trzy komórki o praktycznie takiej samej specyfikacji, co obecnie odbierane jest w negatywny sposób.


Zatem, po co Samsung tworzy nową linię smartfonów? Już śpieszę z wyjaśnieniem! Otóż, modele z rodziny “C” (tak nazywa się nowa rodzina telefonów od Samsunga) wg nieoficjalnych źródeł mają być kierowane w stronę chińskiego odbiorcy! Dosyć logiczne, jeśli chodzi o nazewnictwo, czyż nie? Pierwszym dzieckiem tej rodziny będzie model o nazwie Samsung Galaxy C5! Z pewnych źródeł możemy dowiedzieć się co nieco o jego specyfikacji, w której pojawia się procesor Snapdragon 617, układ graficzny Adreno 405 oraz 4 GB RAM. Ponadto, C5 będzie wyposażone w ekran o przekątnej 5.2 cala oraz system Android 6.0.1 Marshmallow.


Na obecną chwilę ze specyfikacji nowego Galaxy C5 wiemy tylko tyle. Co gorsza, nawet nie jesteśmy świadomi tego jak będzie prezentował się nowy model serii “Galaxy C”! Po cichu liczę jednak, że w najbliższym czasie azjatyckie media podzielą się z nami jakimiś grafikami koncepcyjnymi albo nawet zdjęciami prototypu! Jednakże, myśląc o przeznaczeniu słuchawek z rodziny “C”, wątpię by Samsung postanowił stworzyć kiepskiej jakości urządzenia. Zważywszy na modele tamtejszych producentów, które cechują się niemalże wzorcowym wykonaniem. Pewny orzech do zgryzienia będzie miał Samsung w kwestii ceny! Wiemy przecież, że chińskie produkty są w tej kwestii praktycznie nie do pokonania...

Sprawdź najniższą cenę ponadprzeciętnego Samsunga Galaxy A5!Samsung Galaxy C5 ma rzekomo pojawić się w maju. Nie wykluczone, że do tego czasu usłyszymy jeszcze coś na temat tego i paru innych modeli z rodziny Galaxy C. Kto wie, być może Koreańczycy stworzą jeszcze modele C3 oraz C7, na wzór segmentu Alpha? Osobiście z redakcyjnymi kolegami będziemy śledzić poczynania koreańskiego giganta, a tym czasem prosimy Was o opinię w tej sprawie? Czy Samsung dobrze robi wchodząc na rynek Chiński z całkowicie odrębną linią smartfonów? Czy ma jakiekolwiek szanse? Komentujcie!

blog comments powered by Disqus
Samsung Wprowadza Nową Linię Smartfonów!