Odświeżona Seria Kamer od Canona!

Odświeżona Seria Kamer od Canona!

Japoński koncern właśnie zaprezentował odświeżoną serie kamer LEGRIA HF, która jest tworzona z myślą o osobach chcących uchwycić najważniejsze momenty z życia codziennego. Czy nowe modele przyjmą się równie mocno wśród konsumentów jak poprzednia seria? Zapraszam!

Do czego najczęściej używamy kamerę? Tak, często są to chwile, po których uświadamiamy sobie o braku jakiegokolwiek sensu uwiecznienia takiej głupoty, ale.. i tak to nagrywamy i nierzadko upubliczniamy. A co, niech leci w świat moment, w którym nasz znajomy (często my sami) zbłaźnił się tak bardzo, że tej chwili żałować będą jeszcze wnuki jego dzieci... są jednak też te prawdziwie słuszne momenty w życiu jak pierwsze kroki naszego pierworodnego, które warto uwiecznić. Do czegoś takiego przydać się może kamerka nawet taka jak prezentowane dziś modele od Canona!

Prócz filmowania, interesuje Cię fotografowanie? Spójrz koniecznie na ten model od Panasonica!

moment uchwycony kamerą canona

Nie są to modele, których możliwości wywołają nam tzw. "opad szczęki", a po zakupie jednej z nich w naszym portfelu pozostanie jedynie echo. Modele z odnowionej serii LEGRIA HF to wspaniałe w swej prostocie kamery Full HD do typowego użytku domowego, skierowane do osób nie wymagających zbyt wiele jak nagranie obrazu. Z tym ostatnim może nieco przesadziłem, bowiem powyższe modele mają kilka istotnych funkcji, pozwalających na nieco więcej jak tylko nagrywanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości Full HD. Takową funkcją jest np. 57 - krotny zoom optyczny! Z pewnością ułatwi to nagrywanie skąpo ubranych sąsiadek z sąsiedniego bloku, a przy utrzymaniu stabilnego obrazu (oglądając takie widok ręką nie jednemu zadrży) wspomoże nas niezwykle inteligentna i przede wszystkim optyczna stabilizacja obrazu!

legria hf r806

Szukasz kamery do nagrywania sportowych wyczynów? Może ten model Cię zadowoli!

Gdy już uporamy się z decyzją: "zapisać obraz czy też nie?", należy wiedzieć, że model LEGRIA HF R806 umożliwia nam wykorzystywanie kart FlashAir, zaś pozostałe dwa modele zostały wyposażone w 16 GB pamięci wewnętrznej. Nie jest to zbyt wiele, ale jak już wspomniałem, kamery te nie należą do tych wysoko sytuowanych na rynku. Niezwykle prosta kamera do uwieczniania nierzadko trywialnych momentów z życia wziętych. Przechodząc dalej, grzech nie wspomnieć o możliwości nagrywania obrazu zarówno w zwolnionym jak i przyśpieszonym tempie, co dodatkowo urozmaici wrażenia z użytkowania tychże modeli. Ponadto, Japończycy postanowili wzbogacić modele LEGRIA HF R86 i LEGRIA HF R88 w moduły łączności WiFi oraz NFC.

legria feature


Najlepsze Tablety. Zobacz Ranking >>>

Przyznacie otwarcie, że zaprezentowane modele wyglądają obiecująco, choć nie zachwycają zbyt wielką paletą funkcji. Być może dlatego, że kamery te mają być przystępne cenowo by niemal każdy mógł wyposażyć się w jedną z nich. Cena? To niestety, nie zostało podane na ten moment. Także niewiadomą pozostaje moment, w którym będziemy mogli kupić jedną z kamer. Skusilibyście się na którąś? Może jednak wolelibyście dopłacić nieco więcej by móc cieszyć się znacznie lepszymi własnościami nagrywania obrazu? Zapraszam Was serdecznie do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

Jakie kamery są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu kamer z 3/2017.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Panasonic HC-V160 Panasonic HC-V160 Tu kupisz najtaniej!
2SONY HDR-CX405B SONY HDR-CX405B Tu kupisz najtaniej!
3SONY HDR-PJ410B SONY HDR-PJ410B Tu kupisz najtaniej!
4PANASONIC HC-V770 PANASONIC HC-V770 Tu kupisz najtaniej!
5SONY HDR-CX450 SONY HDR-CX450 Tu kupisz najtaniej!
6Panasonic HC-X920 Panasonic HC-X920 Tu kupisz najtaniej!
7JVC GZ-E10 JVC GZ-E10 Tu kupisz najtaniej!
8SONY HDR-CX625 SONY HDR-CX625 Tu kupisz najtaniej!
9PANASONIC HC-V180 PANASONIC HC-V180 Tu kupisz najtaniej!
10JVC GZ-RX615BEU JVC GZ-RX615BEU Tu kupisz najtaniej!
11PANASONIC HC-V380 PANASONIC HC-V380 Tu kupisz najtaniej!
12SONY HDR-MV1 SONY HDR-MV1 Tu kupisz najtaniej!
13Canon LEGRIA HF R76 Canon LEGRIA HF R76 Tu kupisz najtaniej!
14JVC GZ-R15 JVC GZ-R15 Tu kupisz najtaniej!

Zobacz więcej: TOP 14 Kamer Cyfrowych Full HD - Uzyskaj Dobry Obraz w Wysokiej Rozdzielczości

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more