PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Noc IT - Druga Edycja Znów we Wrocławiu

Noc IT - Druga Edycja Znów we Wrocławiu

Jeżeli kochacie branżę IT, interesują Was kwestie bezpieczeństwa systemów informacyjnych i macie niedaleko do Wrocławia, to musicie zainteresować się drugą edycją nocy IT. Odbędzie się ona już 19-tego kwietnia. Szczegóły w poniższym newsie.

Cyberataki czy kradzieże danych to właściwie już coś powszechnego - niestety. Pracując lub interesując się branżą IT, warto dokładniej poznać wszelkie niebezpieczeństwa czyhające w sieci.

Ranking routerów mobilnych >>>

19 kwietnia o godzinie 18.45 we wrocławskiej Novocainie (restauracja w centrum miasta) odbędzie się druga edycja nocy IT. Jej tematem będzie „Integracja narzędzi bezpieczeństwa IT - Sophos Synchronized Security”. Warto także wspomnieć o gościach specjalnych, czyli o specjalistach firmy SOPHOS.

druga edycja nocy it

Idea poprowadzenia kolejnej edycji nocy IT jest właściwie następstwem dużej popularności pierwszym eventem - zgromadził prawie 60-ciu uczestników. Możliwość dzielenia się i poznawania eksperckiej wiedzy nt. odpowiednich zabezpieczeń sieci komputerowych, serwerów, urządzeń mobilnych oraz użytkowników końcowych, wydaje się bardzo interesująca.


Laptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!

Jak dostać się na omawiany event? Szczegółowy opis wydarzenia i rejestracja są pod tym linkiem. Udział jest darmowy i decyduje kolejność rejestracji.

Jakie routery są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu routerów z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które routery warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1TP-Link TL-WR1043ND TP-Link TL-WR1043NDBest of the best!
2TP-Link TL-MR3420 TP-Link TL-MR3420 Sprawdź sam
3Asus RT-N18U Asus RT-N18U Ten ma niezłą cenę!
4D-LINK DWR-921 D-LINK DWR-921 Polecany model
5TP-Link TD-W8960N TP-Link TD-W8960N Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Routerów – Wybierz Najlepsze Urządzenie

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Noc IT - Druga Edycja Znów we Wrocławiu
Autor: Łukasz