PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Noc IT - Druga Edycja Znów we Wrocławiu

Noc IT - Druga Edycja Znów we Wrocławiu

Jeżeli kochacie branżę IT, interesują Was kwestie bezpieczeństwa systemów informacyjnych i macie niedaleko do Wrocławia, to musicie zainteresować się drugą edycją nocy IT. Odbędzie się ona już 19-tego kwietnia. Szczegóły w poniższym newsie.

Cyberataki czy kradzieże danych to właściwie już coś powszechnego - niestety. Pracując lub interesując się branżą IT, warto dokładniej poznać wszelkie niebezpieczeństwa czyhające w sieci.

Ranking routerów mobilnych >>>

19 kwietnia o godzinie 18.45 we wrocławskiej Novocainie (restauracja w centrum miasta) odbędzie się druga edycja nocy IT. Jej tematem będzie „Integracja narzędzi bezpieczeństwa IT - Sophos Synchronized Security”. Warto także wspomnieć o gościach specjalnych, czyli o specjalistach firmy SOPHOS.

druga edycja nocy it

Idea poprowadzenia kolejnej edycji nocy IT jest właściwie następstwem dużej popularności pierwszym eventem - zgromadził prawie 60-ciu uczestników. Możliwość dzielenia się i poznawania eksperckiej wiedzy nt. odpowiednich zabezpieczeń sieci komputerowych, serwerów, urządzeń mobilnych oraz użytkowników końcowych, wydaje się bardzo interesująca.


Zobacz porównanie Słuchawek dla Melomanów

Jak dostać się na omawiany event? Szczegółowy opis wydarzenia i rejestracja są pod tym linkiem. Udział jest darmowy i decyduje kolejność rejestracji.

blog comments powered by Disqus
Noc IT - Druga Edycja Znów we Wrocławiu
Autor: Łukasz