PODPOWIEDZI:

Wiko Ufeel Prime - Typowy Średniak Czy Może Dobry Budżetowiec?

Wiko Ufeel Prime - Typowy Średniak Czy Może Dobry Budżetowiec?

Czasem bywa tak, że pojawi się ciekawy kąsek w postaci smartfona, który to zachwyci nas od pierwszego spojrzenia na niego! Urządzenie wydaje się być nader solidnie wykonane, ciekawie spasowane i mieć w zanadrzu całkiem fajne podzespoły bazowe. Ale czy jednak adekwatne do ceny jaką przyjdzie nam zapłacić przy zakupie tejże słuchawki...

Na Chińskim rynku znajduje się całe ogrom różnorakich smartfonów, które są w stanie konkurować z typowymi urządzeniami znajdujących się w oficjalnej dystrybucji europejskiej. Czasem jednak mamy zamiar nieco zaszaleć i "dorwać" jakiś dobry kąsek, który to nie znajduje się w oficjalnej dystrybucji na terenie naszego kraju czy nawet europy. Obecnie to jednak nie stanowi problemu i z delikatnym poślizgiem możemy ściągnąć preferowany model bezpośrednio z źródła. Jak się okazuje, z Chin importujemy coraz więcej urządzeń elektronicznych, bowiem jest to bardzo opłacalnym interesem! Czy tak jest w przypadku Wiko Ufeel Prime?

wiko #1

Interesujesz się modelem myPhone Axe Pro? Ten materiał z pewnością rozwieje wszelki twoje wątpliwości!

Na naszym celowniku znajduje się Wiko Ufeel Prime, który charakteryzuje się solidną konstrukcją, która nie budzi najmniejszych zastrzeżeń w kwestii spasowania. Całość została wykonana z aluminium, co zwiększa atrakcyjność tego urządzenia. Na froncie znajdziemy matrycę ekranu, której rozmiar wynosi 5 - cali, zaś rozdzielczość to Full HD. Naszej uwadze nie umknie równieżkamerka o rozdzielczości 8 mpix, zaś poniżej matrycy znajduje się czytnik linii papilarnych. Element ten wydaje się być już standardem nawet dla tanich smartfonów, bowiem jest to niejako wyznacznik bezpieczeństwa.

wiko #2

Chcesz kupić wyjątkowo tani smartfon? Co powiesz na tę ofertę?

Co znajdziemy na odwrocie? Otóż, pojawi się tam matryca aparatu głównego, która to pochodzi od Sony! Opiewa ona w rozdzielczość 13 mpix, a wspierana jest przez lampę doświetlającą LED. Po poznaniu wierzchniej strony Wiko Ufeel Prmie, czas na najważniejsze... czyli specyfikację! Sercem urządzenia stał się procesor Snapdragon 430, który jest wspierany przez 4 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci ROM, którą rozszerzymy przy pomocy karty microSD. Warto się jednak zastanowić, czy rzeczywiście możemy ten model zaliczyć do typowego średniaka czy też nieco lepszego budżetowca? Ja osobiście skłaniałbym się do tej ostatniej opcji, ale to do Was należy ostatnie zdanie!

wiko #3


Ekspresy do Kawy

W modelu tym spotkamy także dwa sloty na kartę SIM, akumulator o pojemności 3000 mAh oraz modułu LTE, Bluetooth oraz WiFi. Niestety, ale w tym przypadku zabrakło dosyć ważnego elementu, a mianowicie modułu NFC W dobie dzisiejszych czasów staje się standardem, a tu taka niespodzianka. Czy to wszystko? Prawdę mówiąc to nie. Bowiem, cena za jaką przyjdzie nam zapłacić za ten telefon to ponad tysiąc złotych! W cenie tej doliczone są już wszelkie opłaty za import itp. Pytanie jednak, czy rzeczywiście warto wybrać akurat ten model? Jakie jest Wasze zdanie odnośnie tego tematu? Zapraszam do komentowania, odwiedzenia forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Wiko Ufeel Prime - Typowy Średniak Czy Może Dobry Budżetowiec?