PODPOWIEDZI:

Orange Sport - nowy kanał Polsatu

Orange Sport - nowy kanał Polsatu

Nowy kanał telewizyjny Orange sport info jest juz od kilku dni dostępny w ofercie Cyfrowego Polsatu. Został dołączony do dodatkowego pakietu Sport. Orange sport info jest dostępny także na platformie Cyfry +, platformie Telekomunikacji Polskiej oraz w sieciach kablowych.


orange sport


- Oferta sportowa jest jednym z regularnie rozwijanych przez nas obszarów. Wyniki prowadzonych przez nas badań konsumenckich pokazują, że wielu spośród naszych widzów systematycznie ogląda wydarzenia sportowe, dlatego wierzymy, że także Orange sport info spotka się z zainteresowaniem naszych abonentów - mówi Dominik Libicki, prezes zarządu Cyfrowego Polsatu SA.


orange sport info

Orange sport info to pierwsza polska sportowa stacja informacyjna, relacjonująca najważniejsze wydarzenia ze świata sportu - wiadomości są nadawane co godzinę. Fani sportu znajdą tu także reportaże, wywiady i magazyny, m.in. Ekstraklasa raport - w każdy poniedziałek i czwartek - pokazujący najważniejsze wydarzenia każdej kolejki piłkarskiej ekstraklasy, a także magazyn Top gol - z bramkami z ligi polskiej, francuskiej i portugalskiej.

Od niedawna w Orange sport info można oglądać również na żywo mecze francuskiej piłkarskiej Ligue 1, uznawaną za najlepszą ligę siatkarską świata, włoską Serie A, Remes Pucharu Polski, a także retransmisje meczów Młodej Ekstraklasy.

Na platformie Cyfrowy Polsat Orange sport info jest dostępny na kanale 20.

blog comments powered by Disqus
Orange Sport - nowy kanał Polsatu