PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Dobre i tanie suszarki do włosów do 100 zł |TOP 7|

Praca staje się przyjemnością z nowym monitorem PHILIPS 241P4QPYKES

Praca staje się przyjemnością z nowym monitorem PHILIPS 241P4QPYKES

Firma MMD, producent i dystrybutor monitorów marki PHILIPS, prezentuje nowy 24-calowy monitor 241P4QPYKES oparty na matrycy AMVA z wbudowaną kamerą internetową i mikrofonem. Monitor dedykowany jest przede wszystkim do zastosowań profesjonalnych i biurowych, a zintegrowana kamerka usprawni na przykład prowadzenie wideokonferencji.

W monitorze wykorzystane zostało podświetlenie białymi diodami LED. PHILIPS 241P4QPYKES wyświetla obraz o rozdzielczości 1920×1080 (Full HD), formacie 16:9 oraz maksymalnej jasności 250 cd/m2. Dzięki zastosowaniu matrycy AMVA monitor zapewnia nie tylko wysoki współczynnik kontrastu statycznego 5000:1, ale również szerokie kąty widzenia, wynoszące 178 stopni zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Użytkownik może samodzielnie modyfikować ustawienia wyświetlacza za pomocą oprogramowania SmartControl Premium lub wybrać jeden z 6 profili dostępnych dzięki funkcji SmartImage, m.in. Biuro, Film, Gry oraz Ekonomiczny.

Ergonomiczna podstawa modelu PHILIPS 241P4QPYKES umożliwia regulowanie ekranu w zależności od potrzeb użytkownika: podnoszenie do 13 cm, obrót o 90 stopni (funkcja pivot), odchylanie o 65 stopni w prawo lub lewo oraz o 5 i 20 stopni - odpowiednio - w przód lub w tył. Monitor przystosowany jest do montażu na ścianie, zgodnie ze standardem VESA.

PHILIPS 241P4QPYKES

PHILIPS 241P4QPYKES wyposażony jest we wbudowaną kamerę o rozdzielczości 2,0 megapikseli, mikrofon i głośniki. Podpięcie dodatkowego sprzętu multimedialnego umożliwiają złącza DisplayPort, DVI-D (z HDCP), D-Sub, cztery porty USB 2.0, wejście audio oraz wyjście słuchawkowe.

W monitorze zastosowano czujnik PowerSensor. Sygnały podczerwieni weryfikują obecność użytkownika przed monitorem i w przypadku jego nieobecności przy biurku poziom jasności wyświetlacza obniża się. Pozwala to na redukcję zużycia energii nawet o 80%. Monitor ma także klasyczny wyłącznik z boku obudowy, pozwalający na całkowite odcięcie zasilania.

Niskie zużycie energii – w trybie ECO model ten pobiera 15 W - oraz dbałość o aspekty ekologiczne - ponad 65% zastosowanego w monitorze plastiku pochodzi z recyklingu poużytkowego, a obudowa nie zawiera PCW/BFR – potwierdzają liczne certyfikaty, m.in. Energy Star 5.0, TCO Edge czy EPEAT GOLD.

Monitor waży 6,4 kg przy wymiarach 565×518×220 mm (z podstawą).

blog comments powered by Disqus
Praca staje się przyjemnością z nowym monitorem PHILIPS 241P4QPYKES
Autor: Łukasz