Honor Magic Pozuje na Zdjęciach - Rośnie Konkurencja dla Mi Mix!

Honor Magic Pozuje na Zdjęciach - Rośnie Konkurencja dla Mi Mix!

Obecnie sławą najmocniejszego i najbardziej przystępnego cenowo cieszy się model od Xiaomi, Mi Mix! Jest to urządzenie niezwykle udane, ale czy na długo cieszyć się będzie pozycja lidera w tej kwestii? Z pewnością tak długo, aż nie pojawi się model Honor Magic!

Wspomniany smartfon od Xiaomi jest typowym przedstawicielem urządzeń plasowanych w nieco wyższych segmentach rynku, zaś przedstawiany konkurent od Honora, a właściwie od Huawei, będzie tzw. modelem "koncepcyjnym". Skąd taki pomysł? Inżynierowie odpowiedzialni za ów model, pragną by stał się on niejako wyznacznikiem trendów.

honor magic #1

Zastanawiasz się jaki smartfon wybrać na prezent świąteczny? Ten materiał Ci w tym pomoże!

Pytanie brzmi, czy rzeczywiście model tego azjatyckiego producenta może stać się w jakimkolwiek stopniu wyznacznikiem trendów? Czy ktokolwiek będzie się wzorował na rozwiązaniach użytych w tym smartfonie? Osobiście, bardziej bym się tego spodziewał po słuchawce od Apple czy Samsunga, bo to od tych dwóch graczy "reszta świata" podpatruje niektóre rozwiązania.

honor magic #2

Masz chrapkę na Honora? Co powiesz na tę ofertę?

Jednakże, czy będzie co podejrzeć od Honora? Tego jeszcze nie wiemy, a to co wiemy to jedynie czyste dywagacje. Faktem jest to, że słuchawka zostanie wyposażona w całkiem sporych rozmiarów ekran, który pokryje niemalże całą powierzchnię przedniej ścianki smartfonu. Po bokach ekran jest w specjalny sposób zakrzywiony, zaś na górze i dole dostrzec możemy niewielkich rozmiarów ramki. Cóż, już teraz słuchawka prezentuje się nader interesująco, ale co z wnętrzem?

honor magic #3


Pralka + Odkurzacz Gartis! ►

 

Na tym etapie nasza wiedza się kończy, a przynajmniej na obecną chwilę. Warto wiedzieć o oficjalnej prezentacji, która to pojawi się 16 - ego grudnia! Wówczas poznamy model ten w pełnej okazałości. Czasu pozostało niewiele, zatem jesteśmy w stanie cierpliwie przeczekać te kilka dni, gdy wreszcie dowiemy się wszystkiego. Tymczasem, zapraszam Was do komentowania, zajrzenia na forum oraz byście pozostawili łapkę w górę! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim Czarny Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim CzarnyBest of the best!
2Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Sprawdź sam
3Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Philips V377 Philips V377 Polecany model
5Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Wyjątkowy Ranking TOP 30 Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more