PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Honor Magic Pozuje na Zdjęciach - Rośnie Konkurencja dla Mi Mix!

Honor Magic Pozuje na Zdjęciach - Rośnie Konkurencja dla Mi Mix!

Obecnie sławą najmocniejszego i najbardziej przystępnego cenowo cieszy się model od Xiaomi, Mi Mix! Jest to urządzenie niezwykle udane, ale czy na długo cieszyć się będzie pozycja lidera w tej kwestii? Z pewnością tak długo, aż nie pojawi się model Honor Magic!

Wspomniany smartfon od Xiaomi jest typowym przedstawicielem urządzeń plasowanych w nieco wyższych segmentach rynku, zaś przedstawiany konkurent od Honora, a właściwie od Huawei, będzie tzw. modelem "koncepcyjnym". Skąd taki pomysł? Inżynierowie odpowiedzialni za ów model, pragną by stał się on niejako wyznacznikiem trendów.

honor magic #1

Zastanawiasz się jaki smartfon wybrać na prezent świąteczny? Ten materiał Ci w tym pomoże!

Pytanie brzmi, czy rzeczywiście model tego azjatyckiego producenta może stać się w jakimkolwiek stopniu wyznacznikiem trendów? Czy ktokolwiek będzie się wzorował na rozwiązaniach użytych w tym smartfonie? Osobiście, bardziej bym się tego spodziewał po słuchawce od Apple czy Samsunga, bo to od tych dwóch graczy "reszta świata" podpatruje niektóre rozwiązania.

honor magic #2

Masz chrapkę na Honora? Co powiesz na tę ofertę?

Jednakże, czy będzie co podejrzeć od Honora? Tego jeszcze nie wiemy, a to co wiemy to jedynie czyste dywagacje. Faktem jest to, że słuchawka zostanie wyposażona w całkiem sporych rozmiarów ekran, który pokryje niemalże całą powierzchnię przedniej ścianki smartfonu. Po bokach ekran jest w specjalny sposób zakrzywiony, zaś na górze i dole dostrzec możemy niewielkich rozmiarów ramki. Cóż, już teraz słuchawka prezentuje się nader interesująco, ale co z wnętrzem?

honor magic #3


Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź

 

Na tym etapie nasza wiedza się kończy, a przynajmniej na obecną chwilę. Warto wiedzieć o oficjalnej prezentacji, która to pojawi się 16 - ego grudnia! Wówczas poznamy model ten w pełnej okazałości. Czasu pozostało niewiele, zatem jesteśmy w stanie cierpliwie przeczekać te kilka dni, gdy wreszcie dowiemy się wszystkiego. Tymczasem, zapraszam Was do komentowania, zajrzenia na forum oraz byście pozostawili łapkę w górę! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Honor Magic Pozuje na Zdjęciach - Rośnie Konkurencja dla Mi Mix!