PODPOWIEDZI:

Przyszła "Galaktyka" Samsunga Bez Gniazda Słuchawkowego!

Przyszła "Galaktyka" Samsunga Bez Gniazda Słuchawkowego!

Jak się okazuje, świat smartfonów dobitnie udowadnia nam, iż należy zakończyć na dobre erę przewodów i przestarzałych technologicznie gniazd. Dobrym tego przykładem jest port Jack 3.5 mm, który to co raz częściej jest wykluczany z kolejnych smartfonów. Czy jesteśmy gotowi na małą rewolucję?

Kiedyś nie do pomyślenia było, aby w komórce pojawił się czytnik linii papilarnych czy też wysokiej rozdzielczości optyka! Obecnie, możemy ze spokojem o tych elementach wspomnieć, a nawet upomnieć danego producenta, jeżeli coś w tym aspekcie zrobił nie tak. Ostatnie wydarzenia ze świata mobilnych technologii dobitnie dowodzą, iż należy już pożegnać się na dobre z portem słuchawkowym.

galaxy s8 #1

Chcesz kupić obecnie najtańszego iPhone'a na rynku?

Prekursorem w tym przypadku było Apple, które podburzyło pewnego rodzaju konserwatystów w tej materii. Bowiem, nikt z nas nie chce tak naprawdę rezygnować z niejako tak kluczowego elementu. Port ten umożliwia nam podłączenie dowolnych słuchawek, co znacznie zmniejsza ewentualne koszty, na które możemy zostać narażeni w przypadku dokonania zakupu innych słuchawek. Jest jednak inne i dość prozaiczne rozwiązanie, a mianowicie... "przejściówka" zwana także adapterem!

samsung galaxy s8

Istnieje też opcja wykorzystywania bezprzewodowych słuchawek, które łączą się z naszym smartfonem poprzez technologię Bluetooth, która niedawno została rozbudowana do poziomu 5.0. Wracając jednak do meritum, otóż w sieci pojawiła się całkiem wiarygodna plotka, jakoby Samsung Galaxy S8 miał by zostać pozbawiony owego gniazdka. Czy dostaniemy coś w zamian za brak tegoż elementu? Jest kilka rzeczy...

samsung galaxy s7 #2

Twórcy mają kilka opcji, a są to takiej jak zmniejszenie grubości obudowy, wstawienie nieco większego ogniwa lub wstawienie czegokolwiek dodatkowego. Kto wie, może znajdzie się miejsce dla stereofonicznych głośników? Tak czy siak, byle Koreańczycy poważniej sprawdzili największe wady tego urządzenia, bo chyba nie chcemy powrotu historii Note'a 7? Tego wszystkiego i wiele więcej dowiemy się na przyszłych targach MWC w Barcelonie, które odbędą się między 27 lutego , a 2 marca 2017 roku. Do tego czasu, zapraszam Was do komentowania, rzucenia okiem na forum oraz o pozostawienie łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Przyszła "Galaktyka" Samsunga Bez Gniazda Słuchawkowego!