PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Czerwony iPhone?! - Słów Kilka o Kolejnym Dziecku Apple

Czerwony iPhone?! - Słów Kilka o Kolejnym Dziecku Apple

Co prawda, do planowanej premiery kolejnego smartfona od Apple pozostał jeszcze szmat czasu, ale w wraz z pojawianiem się kolejnych informacji odnośnie tego modelu, warto powiedzieć kilka słów. Czy nowy iPhone będzie miał szansę dobrze się sprzedać w nowym kolorze?

Przed nami już końcówka roku i powoli powinniśmy zacząć podsumowanie wydarzeń, które miało miejsce w ciągu tak długiego czasu. Jednak, zanim to nastąpi, warto by zapoznać się z kolejno pojawiającymi się newsami traktującymi nienarodzone jeszcze dziecko giganta z Cupertino. Co się okazuje, najnowszy twór Amerykanów będzie dostępny w kilku nowych kolorach!

iphone 7s #1

Jaki smartfon wybrać na prezent na święta? Pomożemy Ci w wyborze!

Wraz z przeczytaniem tytułu dzisiejszego newsa możecie dowiedzieć się o palecie kolorów kolejnych iPhone'ów, które to niebawem zasilą konto Apple. Jak donoszą przecieki, iPhone 7S, który za niecały rok zawita na półkach sprzedażowych, będzie udostępniony w kolorze... czerwonym! Trzeba przyznać, że będzie to świetny ruch ze strony producentów, bowiem smartfon będzie się prezentował wybitnie w takim odcieniu! 

iphone 7s #2

Może skusisz się na nowego iPhone'a 7 w zaskakująco przystępnej cenie?!

Przyznać się, kto z Was chciałby iPhone'a w takim kolorze? No właśnie, kolor może i jest istotnym elementem, ale równie istotna jest także specyfikacja, o której zbyt wiele powiedzieć nie możemy. Jak już wspomniałem, do premiery pozostał jeszcze kawał czasu, więc musimy uzbroić się w dużą dozę cierpliwości. Co nam jeszcze pozostaje jak nie cierpliwe wyczekiwanie na nieco większą porcję wiadomości?

iphone 7S czerwony


Najlepsze Projektory w 2017

Wracając jednak do specyfikacji. Jeżeli wierzyć plotkom, nowy iPhone 7S oraz iPhone 7S Plus otrzyma nieco wydajniejszą niż obecnie jednostkę procesora, której nazwa brzmieć będzie "Apple A11" . O ile szybszy będzie ów procesor od poprzednika? Tego niestety obecnie się nie dowiemy, a zapewne przyjdźcie nam jeszcze długo poczekać... być może do września przyszłego roku! Tymczasem, zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz o pozostawienie łapki w górę! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 12/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1TP-LINK NEFFOS X1 LITE TP-LINK NEFFOS X1 LITEBest of the best!
2XIAOMI REDMI 4X XIAOMI REDMI 4X Sprawdź sam
3XIAOMI REDMI NOTE 4 XIAOMI REDMI NOTE 4 Ten ma niezłą cenę!
4SAMSUNG GALAXY J5 2017 SAMSUNG GALAXY J5 2017 Polecany model
5MOTOROLA MOTO G5S MOTOROLA MOTO G5S Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 10 Smartfonów do 1000 zł - Świąteczny Ranking 2017

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Czerwony iPhone?! - Słów Kilka o Kolejnym Dziecku Apple