PODPOWIEDZI:

Czerwony iPhone?! - Słów Kilka o Kolejnym Dziecku Apple

Czerwony iPhone?! - Słów Kilka o Kolejnym Dziecku Apple

Co prawda, do planowanej premiery kolejnego smartfona od Apple pozostał jeszcze szmat czasu, ale w wraz z pojawianiem się kolejnych informacji odnośnie tego modelu, warto powiedzieć kilka słów. Czy nowy iPhone będzie miał szansę dobrze się sprzedać w nowym kolorze?

Przed nami już końcówka roku i powoli powinniśmy zacząć podsumowanie wydarzeń, które miało miejsce w ciągu tak długiego czasu. Jednak, zanim to nastąpi, warto by zapoznać się z kolejno pojawiającymi się newsami traktującymi nienarodzone jeszcze dziecko giganta z Cupertino. Co się okazuje, najnowszy twór Amerykanów będzie dostępny w kilku nowych kolorach!

iphone 7s #1

Wraz z przeczytaniem tytułu dzisiejszego newsa możecie dowiedzieć się o palecie kolorów kolejnych iPhone'ów, które to niebawem zasilą konto Apple. Jak donoszą przecieki, iPhone 7S, który za niecały rok zawita na półkach sprzedażowych, będzie udostępniony w kolorze... czerwonym! Trzeba przyznać, że będzie to świetny ruch ze strony producentów, bowiem smartfon będzie się prezentował wybitnie w takim odcieniu! 

iphone 7s #2

Może skusisz się na nowego iPhone'a 7 w zaskakująco przystępnej cenie?!

Przyznać się, kto z Was chciałby iPhone'a w takim kolorze? No właśnie, kolor może i jest istotnym elementem, ale równie istotna jest także specyfikacja, o której zbyt wiele powiedzieć nie możemy. Jak już wspomniałem, do premiery pozostał jeszcze kawał czasu, więc musimy uzbroić się w dużą dozę cierpliwości. Co nam jeszcze pozostaje jak nie cierpliwe wyczekiwanie na nieco większą porcję wiadomości?

iphone 7S czerwony

Wracając jednak do specyfikacji. Jeżeli wierzyć plotkom, nowy iPhone 7S oraz iPhone 7S Plus otrzyma nieco wydajniejszą niż obecnie jednostkę procesora, której nazwa brzmieć będzie "Apple A11" . O ile szybszy będzie ów procesor od poprzednika? Tego niestety obecnie się nie dowiemy, a zapewne przyjdźcie nam jeszcze długo poczekać... być może do września przyszłego roku! Tymczasem, zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz o pozostawienie łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Czerwony iPhone?! - Słów Kilka o Kolejnym Dziecku Apple