PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Xiaomi Coraz Popularniejsze Nad Wisłą!

Xiaomi Coraz Popularniejsze Nad Wisłą!

Jak pokazują dane, wręcz uwielbiamy kupować smartfony pochodzące rodem z Państwa Środka. Skąd taki fenomen? Nie sposób to wyjaśnić, a przynajmniej nie w tym momencie. Wiemy jednak, że jeden z Chińskich potentatów ma solidne powody do świętowania!

Zarówno my jak i inni lubimy Chińskie smartfony głównie ze względu na ich wyjątkową niską cenę oraz niekiedy dobrą specyfikację sprzętową. Jakby tego teni powiedzieć, są to główne argumenty przy wyborze nowego smartfonu przez większość z nas. Firma Xiaomi należy do producentów, którzy oferują stosunkowo wiele za relatywnie niską cenę, co właśnie przyczyniło się do zwiększenia sprzedaży urządzeń tej marki na terenie naszego kraju! Lubimy kupić coś dobrego w niskiej cenie, co jak widać jest naszą domeną.

Zamierzasz kupić Sony Xperia XZ, ale potrzebujesz rzetelnej porady? Ten materiał będzie pomocny!

xiaomi smartphone

Skąd taki wynik? Głównym powodem jest ostateczne pojawienie się nowych smartfonów od Xiaomi oficjalna drogą dystrybucyjną na terenie naszego kraju! Wszystko dzięki firmie uczestniczącej w tym całym przedsięwzięciu, czyli ABC Data. To za jej pośrednictwem mieliśmy okazję we wrześniu tego roku dokonać zakupu takich modeli jak: Xiaomi Mi 5, Xiaomi Redmi 3s, Xiaomi Mi Max oraz Xiaomi Redmi 3 Note. Nie jest to zawrotna ilość, ale na początek z pewnością nam wystarczy… do czasu…aż nie zapragniemy znacznie więcej i więcej. Spójrzmy wpierw jak się sprawy mają!

Chcesz kupić dobrego "Chińczyka"? Koniecznie spójrz na tę wyjątkową ofertę!

xiaomi mi

Popyt na owe Chińskie modele rośnie, zatem by zdążyć za potrzebami konsumentów należy nieco poszerzyć zakres działania i tym m.in. ma zająć się ABC Data. Bowiem wraz z początkiem przyszłego roku, w ofercie ma pojawić się m.in. Xiaomi Mi Band oraz Xiaomi Mi Box. To nie jest jednak koniec, gdyż producent wraz z dystrybutorem planują udostępnienie kolejnych równie interesujących urządzeń. Mimo wszystko, jak wygląda obecnie sprzedaż?

xiaomi mi 4s


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

Wg ABC Data, w ostatnich miesiącach odnotowano wzrost sprzedaży o 20%! Jest to co najmniej zadowalający wynik, a nawet wychodzący powyżej oczekiwania. Z tego co się orientuję, zarówno pierwsza jak i druga strona nie brała pod uwagę takiego obrotu spraw. Czy w nagrodę otrzymamy lepszy zestaw produktów oprócz tych wspomnianych na początku? Nie jest to jakkolwiek wykluczone, ale na obecną chwilę nie można powiedzieć zbyt wiele. Pozostaje nam jedynie cierpliwość. A co Wy sądzicie o Xiaomi i jego pojawieniu się w naszym kraju? Macie jakieś nadzieje co do tego producenta? Może marzy Wam się kolejny tego typu producent w  Polsce? Zapraszam Was gorąco do komentowania, rzucenia okiem na forum oraz o pozostawienie łapki w górę, co jest nadzwyczaj motywujące! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Xiaomi Coraz Popularniejsze Nad Wisłą!