PODPOWIEDZI:

Lampa Dla Uzależnionych od Powiadomień

Lampa Dla Uzależnionych od Powiadomień

Wibracje telefonu czy dźwięk wiadomości na FB działają na Was jak narkotyk? Jeżeli tak, to Prettty Smart Lamp, może się Wam spodobać. Czy to jednak nie przesada? Więcej szczegółów w poniższym newsie.

W obecnych czasach masa sprzętu jest smart. Komunikacja ze światem jest banalnie prosta i dostępna na wielu urządzeniach. Czasem aż ciężko wyrwać się z internetowego świata, choć niektórzy nie mogą bez niego żyć.


Ekspresy do Kawy

Właśnie dla takich osób powstała lampa Pretty Smart Lamp. Czemu? Ano dlatego, że wspomniana lampa zaczyna dyskretnie mrugać, jeżeli dostaniemy sms-a, maila czy powiadomienie na Facebooku.

Komunikuje się z naszym smartfonem czy tabletem za pośrednictwem Bluetooth. Całkiem ciekawe rozwiązanie, ale czy nie jest to już przesada?

Inteligentne Biurko o Niezwykłych Możliwościach

Wiele osób, szczególnie młodych, jest praktycznie uzależnionych od portali społecznościowych czy sms-ów. Taka lampa jeszcze bardziej nie pozwoli im się oderwać od wirtualnego świata.

Inną funkcjonalnością jest odnajdywanie naszego smartfona. Wystarczy stuknąć w podstawkę lampy. Z takim gadżetem po prostu nie można zapomnieć o naszym urządzeniu mobilnym.

Nie wiem jak Wy, ale ja czasem chcę odetchnąć od internetu czy smartfona i choć na chwilę o nich zapomnieć. Mruganie takiej lampy, mogłoby doprowadzać mnie do szewskiej pasji.

blog comments powered by Disqus
Lampa Dla Uzależnionych od Powiadomień