PODPOWIEDZI:

Nokia Powraca z Klasycznym Telefonem w Ofercie!

Nokia Powraca z Klasycznym Telefonem w Ofercie!

Od dłuższego czasu nie słyszeliśmy żadnych konkretów na temat na nowo rodzącej się marki Nokia. Jej powrót był zapowiadany wielokrotnie, ale ujawniano głębszych szczegółów odnośnie tego wydarzenia. Teraz wiemy już co nieco i właśnie mamy zamiar się tym podzielić!

Dla sprostowania powiem, że Nokia kilka lat temu została wykupiona przez Microsoft. Ku gwoli ścisłości, to dział mobilny wraz z prawem do czasowego wykorzystywania nazwy marki został przez twórców Windows’a wykupiony. Ostatnie lata udowodniły nam, że MS-owi nie udało się wzmocnić tego segmentu Nokii jak z początku planowano, dlatego też Amerykanie powoli odpuszczają sobie świat smartfonów i klasycznych komórek. Tutaj wkracza dawna Nokia wraz z HMD Global.


the new nokia's device
 

Przygotowaliśmy specjalny test smartwatcha z Biedronki! Zainteresowany(-a)?

Wspomniana wcześniej firma zrzesza pewne grono pracowników, którzy wcześniej pracowali dla Nokii. Po podjęciu odpowiednich kroków, otrzymali oni prawo do wykorzystywania nazwy oraz logo marki Nokia. Finałem mają być pojawiające się smartfony, tablety oraz klasyczne komórki. Jak donoszą niektóre źródła, z początkiem roku pojawi się pierwsza klasyczna komórka, która będzie nowym początkiem starej marki. Czy klienci podchwycą temat? W sieci znajduje się cały ogrom tego typu urządzeń, zatem Nokia może mieć nie lada orzech do zgryzienia!


nokia 150
 

Chcesz kupić coś dobrego w promocji? Koniecznie zerknij na ten produkt!

Wbrew pozorów klasyczne telefony komórkowe po dziś dzień znajdują swoich nabywców. Pomimo rosnącej popularności smartfonów, ludzie wciąż kupują zwykłe telefony. Kierowane są one do ludzi starszych, mało wymagających klientów lub jako pierwsza komórka dla dziecka. Powód zawsze się znajdzie. Pytanie tylko, czy Nokia 150 zrobi odpowiednie wrażenie? Tak, to właśnie ten model będzie tym pierwszym od lat, który pozwoli na powrót marki na właściwe tory. Co on sobą reprezentuje?

nokia 150 #2


Ekspresy do Kawy


Komórka cechuje się ekranem o przekątnej 2.4 - cala o rozdzielczości 240x320 pikseli. Z tyłu znajdziemy prosty aparat VGA wraz z diodą doświetlającą LED. Z wartych uwagi funkcji, możemy zaliczyć m.in. baterię o pojemności 1020 mAh, możliwość podłączenia karty microSDdo 32 GB, Bluetooth, micro USB, radio FM, MP3  oraz łączność dual-band 2.5G 900/1800 MHz. Model ten będzie występował również w wariancie z dodatkowym slotem na kartę SIM. Cena? Niezwykle niska, bowiem wyniesie jedynie 26 euro, czyli ok. 115 złotych. Niewiele, nieprawdaż? Słuchawka trafi do sprzedaży w pierwszym kwartale 2017 roku. Co o tym myślicie? Zapraszam Was do udzielania się w komentarzach, rzucenia okiem na nasze forum oraz o pozostawienie łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Nokia Powraca z Klasycznym Telefonem w Ofercie!