PODPOWIEDZI:

Akumulator do Note'a 8 Stworzy... LG!

Akumulator do Note'a 8 Stworzy... LG!

Wbrew obiegowym opiniom, Samsung stworzy kolejnego Note'a. Pomimo druzgocącej porażki związanej z siódmym Note'm, za jakiś czas usłyszymy o nowym phablecie z Korei Południowej! Już teraz wiemy, kto stworzy akumulator, który stał się bardzo problematyczny dla całej firmy jak i dla jej klientów. Zapraszam!

Obecnie najnowszy phablet od Samsunga nie można uznać za udany model. Zdawałoby się solidne wykonanie w połączeniu z mocną specyfikacją, zostało wręcz "zabite" przez notoryczny problem z baterią urządzenia. Nieoczekiwane przegrzewanie się czy nawet wybuch phabletu to nieodzowne cechy Note'a 7. Koreańczycy jednak tak łatwo nie odpuszczają i mają zamiar w przyszłe wakacje zaprezentować nowego Note'a! 

logo lg

Z moich obserwacji wynika, że lepiej byłoby przesunąć premierę na późną jesień, wówczas Note 8 robiłby za grzejnik w chłodne dni! ;) Kładąc żarty na bok, przyjrzyjmy się temu, co obecnie internet mówi odnośnie baterii... czy tam akumulatora (sens w teorii jest zachowany), który tym razem zostanie stworzony przez zewnętrznego producenta. Czyżby największy rodzimy konkurent Samsunga miał przygotować ogniwo zasilające? Tak i jest to niemalże w stu procentach pewne!

note 7

Chciałbyś zdobyć smartfona w szatańsko niskiej cenie?!

Osobiście obawiałbym się najgorszego po czymś takim, gdyż wiem jak bardzo obie firmy rywalizują o byt na rynku i do jakich środków w tym celu potrafią się posunąć! Skoro jednak Samsung tak uważa, więc musi mieć odpowiednie zaufanie, albo... być nieźle zdesperowanym. Tak czy inaczej, nowymi bateriami zajmie się LG Chem. Fani Samsunga mogą spać z jednym okiem zamkniętym, bowiem produkcją baterii zajmie się również SDI oraz ATL

galaxy note 8

Pierwsza nazwa kojarzy się dość solidnie z popularnym silnikiem koncernu VAG, zaś druga z TV pochodzącej od naszych zachodnich sąsiadów! ;) Naprędce wyjaśniam, iż są to submarki Samsunga odpowiedzialne za tworzenie ogniw akumulatorowych. Ciekawostką może być fakt o nagłym wzroście akcji LG Chem, który może być spowodowany taką właśnie decyzją rywala LG. Co o tym myślicie, drodzy czytelnicy? Pochwalcie się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach, na forum, ale nie zapomnijcie o łapce w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Akumulator do Note'a 8 Stworzy... LG!