PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Akumulator do Note'a 8 Stworzy... LG!

Akumulator do Note'a 8 Stworzy... LG!

Wbrew obiegowym opiniom, Samsung stworzy kolejnego Note'a. Pomimo druzgocącej porażki związanej z siódmym Note'm, za jakiś czas usłyszymy o nowym phablecie z Korei Południowej! Już teraz wiemy, kto stworzy akumulator, który stał się bardzo problematyczny dla całej firmy jak i dla jej klientów. Zapraszam!

Obecnie najnowszy phablet od Samsunga nie można uznać za udany model. Zdawałoby się solidne wykonanie w połączeniu z mocną specyfikacją, zostało wręcz "zabite" przez notoryczny problem z baterią urządzenia. Nieoczekiwane przegrzewanie się czy nawet wybuch phabletu to nieodzowne cechy Note'a 7. Koreańczycy jednak tak łatwo nie odpuszczają i mają zamiar w przyszłe wakacje zaprezentować nowego Note'a! 

logo lg

Masz zamiar kupić myszkę i szukasz tej jedynej? Mamy dla Ciebie specjalnie przygotowany w tym celu ranking!

Z moich obserwacji wynika, że lepiej byłoby przesunąć premierę na późną jesień, wówczas Note 8 robiłby za grzejnik w chłodne dni! ;) Kładąc żarty na bok, przyjrzyjmy się temu, co obecnie internet mówi odnośnie baterii... czy tam akumulatora (sens w teorii jest zachowany), który tym razem zostanie stworzony przez zewnętrznego producenta. Czyżby największy rodzimy konkurent Samsunga miał przygotować ogniwo zasilające? Tak i jest to niemalże w stu procentach pewne!

note 7

Chciałbyś zdobyć smartfona w szatańsko niskiej cenie?!

Osobiście obawiałbym się najgorszego po czymś takim, gdyż wiem jak bardzo obie firmy rywalizują o byt na rynku i do jakich środków w tym celu potrafią się posunąć! Skoro jednak Samsung tak uważa, więc musi mieć odpowiednie zaufanie, albo... być nieźle zdesperowanym. Tak czy inaczej, nowymi bateriami zajmie się LG Chem. Fani Samsunga mogą spać z jednym okiem zamkniętym, bowiem produkcją baterii zajmie się również SDI oraz ATL

galaxy note 8


Laptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!

Pierwsza nazwa kojarzy się dość solidnie z popularnym silnikiem koncernu VAG, zaś druga z TV pochodzącej od naszych zachodnich sąsiadów! ;) Naprędce wyjaśniam, iż są to submarki Samsunga odpowiedzialne za tworzenie ogniw akumulatorowych. Ciekawostką może być fakt o nagłym wzroście akcji LG Chem, który może być spowodowany taką właśnie decyzją rywala LG. Co o tym myślicie, drodzy czytelnicy? Pochwalcie się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach, na forum, ale nie zapomnijcie o łapce w górę! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 12/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1TP-LINK NEFFOS X1 LITE TP-LINK NEFFOS X1 LITEBest of the best!
2XIAOMI REDMI 4X XIAOMI REDMI 4X Sprawdź sam
3XIAOMI REDMI NOTE 4 XIAOMI REDMI NOTE 4 Ten ma niezłą cenę!
4SAMSUNG GALAXY J5 2017 SAMSUNG GALAXY J5 2017 Polecany model
5MOTOROLA MOTO G5S MOTOROLA MOTO G5S Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 10 Smartfonów do 1000 zł - Świąteczny Ranking 2017

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Akumulator do Note'a 8 Stworzy... LG!