PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Logitech Flow - Jedna Myszka o Wielu Zastosowaniach!

Logitech Flow - Jedna Myszka o Wielu Zastosowaniach!

Wielu z nas korzysta z kilku komputerów jednocześnie. Niekiedy chodzi o konfigurację laptop - komputer, a wówczas jesteśmy zmuszeni do korzystania z dwóch oddzielnych gryzoni, co dość utrudnia nam pracę. Na szczęście Logitech ma pewne rozwiązanie w zanadrzu, które może Was zadowolić!

Jednak myszka, a wiele stanowisk komputerowych - tak można by w skrócie opisać możliwości najnowszego oprogramowania autorstwa tej szwajcarskiej firmy w połączeniu z dwoma najświeższymi modelami myszek. Co powicie na Logitech Flow? Jest to w zupełności darmowe oprogramowanie, które jest rozszerzeniem Logitech Options. Czym się ono charakteryzuje? Otóż, oprogramowanie to w połączeniu z najnowszą generacją myszek z serii MX pozwala na płynne używanie nawet trzech komputerów jednocześnie!

nowa mysz bezprzewodowa od logitech

Zapytacie teraz, jakie są owe myszki serii MX? Zatem, mogę Wam zaproponować (a raczej Logitech) dwa modele: Logitech MX Master 2S oraz Logitech MX Anywhere 2S. Obydwa gryzonie zostały wyposażone w czujniki laserowe marki Darkfield, które charakteryzują się czułością na poziomie 4000 DPI. Co więcej, myszki te łączą się bezprzewodowo z każdą jednostką komputera, zaś zamieszczony akumulatorek pozwala na nieprzerwane 70 dni pracy!

zestaw urządzeń od logitech

Myszki te charakteryzują się niezwykłą wygodą. Model MX Master 2S poprzez swój unikatowy kształt, podtrzymuje dłoń i nadgarstek w naturalnej i przede wszystkim wygodnej pozycji. Model MX Anywhere 2S z pewnością sprawdzi się osobom będącym często w "rozjazdach". Czego chcieć więcej od firmy Logitech?

wygodna mysz bezprzewodowa


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

Może to być nieco niższa cena, bowiem za model idealny do podróży (MX Anywhere 2S) zapłacimy aż 399 złotych, zaś za model o podkreślonej wygodzie użytkowania (MX Master 2S) nawet 479 złotych! Nie bójmy się tego powiedzieć, gdyż nie jest to mało. Ale! Za patent jaki zastosował tutaj Logitech i jakość wykonania jego produktów... lepiej jednak zapłacić nieco więcej i mieć pewność, że korzystamy z naprawdę solidnego urządzenia, które nie rozleci nam się w rękach po miesiącu pracy! Jakie jest Wasze zdanie? Zapraszam do dyskusji w komentarzach i na forum. Nie zapomnijcie o łapce! ;)

Jakie myszki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu myszek z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które myszki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Zowie FK1+ Zowie FK1+Best of the best!
2SteelSeries Rival 300 SteelSeries Rival 300 Sprawdź sam
3Zowie EC1-A Zowie EC1-A Ten ma niezłą cenę!
4Razer DeathAdder Chroma Razer DeathAdder Chroma Polecany model
5Zowie FK2 Zowie FK2 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Myszek do CS:GO - Najlepsze Gamingowe Myszki 2017

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Logitech Flow - Jedna Myszka o Wielu Zastosowaniach!