PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Myszka do salonu firmy Logitech

Myszka do salonu firmy Logitech

Logitech zaprezentował nowy model myszy – Wireless Mouse M515 – zaprojektowana tak, by idealnie sprawdzać się na miękkich powierzchniach takich jak kanapa, łóżko czy nawet poduszka. Spodnia część urządzenia pokryta jest tworzywem, które bardzo ułatwia przesuwanie jej po tego typu tkaninach. Dodatkowo, mysz wyposażono w specjalny czujnik, który uruchamia ją po wykryciu dłoni użytkownika.

"Miliony ludzi podłączają swoje telewizory do komputerów, stąd pomysł na unikalną mysz, która odpowiada na potrzeby użytkowników chcących wygodnie surfować w sieci ze swoich salonów" – powiedział Krzysztof Machnicki, Marketing & PR Manager Poland w Logitech. "Wraz z ewolucją technologii i zmianami w sposobie korzystania z nich, Logitech rozwija rozwiązania, które ułatwiają ludziom dostęp do cyfrowej rozrywki" – dodał.

Logitech Wireless Mouse M515

Dzięki zastosowaniu czujnika wykrywającego dłoń użytkownika, mysz jest aktywna tylko wtedy, kiedy jest używana. Potem automatycznie przełącza się w stan spoczynku co pozwala dłuższy żywot baterii. Dodatkowo, tworzywo, które wykorzystano do wykończenia spodu myszy ułatwia jej przesuwanie po powierzchniach takich, jak kanapy, koce, poduszki, dywany, ale też blaty biurek. Szczelna konstrukcja spodu zapobiega dostawaniu się kurzu i pyłków z materiału do otworu sensora, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad kursorem na każdej powierzchni.

Mysz Logitech M515 wyposażona jest w funkcję Logitech Hyper-Fast Scrolling, pozwalającą na szybkie przewijanie długich stron i dokumentów. Funkcję w każdej chwili można wyłączyć i wrócić do klasycznego trybu przewijania.

Dzięki miniaturowemu odbiornikowi Logitech Unifying i dwuletniej żywotności baterii, urządzenie można wygodnie podłączyć do komputera i nie przejmować koniecznością wymiany baterii czy każdorazowym odłączaniem odbiornika przy przenoszeniu laptopa. Technologia Logitech Unifying pozwala również podłączyć inne urządzenia bezprzewodowe do tego samego odbiornika, nie zajmując kolejnych portów USB. Mysz Logitech M515 jest objęta 3-letnią gwarancją.

Główne cechy

  • Sensor wykrywający dłoń: Mysz jest aktywna tylko wtedy, gdy jest używana. Następnie przełącza się w stan spoczynku.
  • Specjalnie zaprojektowana podstawa: Konstrukcja spodu myszy umożliwia korzystanie z niej na różnych powierzchniach takich, jak koce, poduszki czy dywany.
  • Zabezpieczony spód: Szczelna konstrukcja spodu zapobiega dostawaniu się cząstek materiału do otworu sensora, co zapewnia pełną kontrolę nad kursorem na każdej powierzchni.
  • Funkcja Hyper-Fast Scrolling: Funkcja ta pozwala na sprawne przewijanie długich stron na blogach czy tablicy na Facebooku. Można również włączyć tryb click-to-click, który ułatwia przeglądanie albumów, e-maili czy listy kontaktów.
  • Zawsze gotowa do pracy: Dwuletnia żywotność baterii zapewnia sprawną pracę bez konieczności częstej wymiany baterii.
  • Podłącz i zapomnij: Miniaturowy odbiornik Logitech Unifying można pozostawić w laptopie.
  • Urządzenie zapewnia niezawodną łączność bez opóźnień i zakłóceń. Dodatkowo, do tego samego odbiornika można podłączyć inne urządzenia bezprzewodowe.

Cena i dostępność

Logitech Wireless Mouse M515 będzie dostępna w Europie w kwietniu br. w sugerowanej cenie detalicznej 209.99 pln.-

blog comments powered by Disqus
Myszka do salonu firmy Logitech