PODPOWIEDZI:

Podświetlenie Razer Chroma w... obudowie czy płycie głównej?

Podświetlenie Razer Chroma w... obudowie czy płycie głównej?

Razer Chroma to platforma podświetlenia, na punkcie której wielu graczy ma bzika. Nic więc dziwnego, że synchronizacja efektów świetlnych Razer Chroma obejmie niedługo obudowy, wentylatory czy płyty główne kilku firm.

Podświetlenie RGB zarówno w peryferiach, jak i podzespołach komputerowych to fajna sprawa. Osobiście nie mam na tym punkcie bzika, ale rozumiem osoby, które wszystko muszą mieć idealnie zsynchronizowane.

Korzystając z klawiatury, myszki czy podkładki Razer, nie było z tym problemu, choć pewnie niektórzy marzyli, by Razer Chroma objęła także wnętrze ich PeCeta. Już niedługo będzie to możliwe!

razer chroma api

Razer Chroma Connected Devices Program umożliwi partnerom – MSI, NZXT, AMD, Thermaltake, Lian Li, Vertagear, Gigabyte oraz Ducky na korzystanie z systemu Chroma za pośrednictwem interfejsu API. Będzie więc opcja pełnej synchronizacji podświetlenia z obudowami PC, wentylatorami komputerowymi czy płytami głównymi.

Produkty Razer w dobrych cenach >>>

Obecnie gracze mają wiele urządzeń z podświetleniem RGB, ale nie mogą one dostarczyć prawdziwie immersyjnego doświadczenia, ponieważ się ze sobą nie komunikują” – powiedział współzałożyciel i CEO Razera Min-Liang Tan. “Po raz pierwszy dajemy naszym partnerom możliwość korzystania z systemu Chroma, aby wypełnić tę lukę, z korzyścią dla wszystkich graczy”.

Pierwsze partnerskie urządzenia, wspierające Razer Chroma pojawią się w czwartym kwartale 2018 roku.

blog comments powered by Disqus
Podświetlenie Razer Chroma w... obudowie czy płycie głównej?