PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Natec trolluje ustawę o zakazie handlu w niedzielę

Natec trolluje ustawę o zakazie handlu w niedzielę

Firma Natec wprowadziła do swojej oferty dość nietypowy produkt, a mianowicie podkładkę pod myszkę, która niejako trolluje ustawę o zakazie handlu w niedzielę.

Zakaz handlu w niedzielę wywołał lekki szok w naszym kraju. Czasem ciężko przyzwyczaić się do tego, że w niedzielę ciężko z zakupami.

Firma Natec najwidoczniej chce wykorzystać boom na ten temat. Do oferty tego producenta wchodzi bowiem podkładka pod myszkę, która nazywa się „Natec Retro - W niedzielę zamknięte”.

Rankingi podkładek pod myszkę>>>

Natec Retro pod kątem

Wyróżnia się ona przede wszystkim grafiką, na której znalazła się rozpiska wszystkich „niehandlowych” niedziel, a także świąt, w czasie których sklepy również są zamknięte. Co do jakości wykonania, spód to guma, a wierzchnia część to tkanina, która według producenta zapewnia odpowiednią precyzję w śledzeniu ruchów myszki, przy okazji redukując jej tarcie. Podchodziłbym jednak do tego z dystansem, szczególnie, że podkładka jest bardzo tania - kosztuje 9,99 zł.

Sama grafika jest całkiem ciekawa, pewnie kilka osób się skusi i zawsze będzie wiedzieć, kiedy należy zrobić zakupy wcześniej. Ja jednak wolę nie mieć tego udogodnienia i korzystać dalej z mojej Zowie.

Źródło: Natec

blog comments powered by Disqus
Natec trolluje ustawę o zakazie handlu w niedzielę