PODPOWIEDZI:

Nadchodzący iPhone 8 Otrzyma Ekran od... Samsunga!

Nadchodzący iPhone 8 Otrzyma Ekran od... Samsunga!

Świat staje na głowie! Najpierw Samsung kieruje się z prośbą do rodzimego konkurenta o stworzenie odpowiedniej baterii, a teraz Samsung będzie wytwarzał matryce do iPhone'a 8. Czy czeka nas koniec świata?

Jak widzimy, czasem nie warto palić mostów za sobą, bowiem przyjdzie chwila gdy będziemy zmuszeni wyciągnąć rękę po pomoc. Wspomniany wcześniej Samsung porozumiał się ze swoim konkurentem - LG by ten stworzył dla niego baterię do Note'a 8, a teraz Apple... przychodzi z prośbą do Samsunga. Dlaczego akurat do Samsunga? Dlaczego akurat do największego rywala?! 

apple iphone

Chcesz być na bieżąco z newsami ze świata technologii? Koniecznie obejrzyj ten materiał!

Pytań jest niewspółmiernie dużo, co odpowiedzi. Można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że czasem nawet największych dopada tzw. "chichot losu". Mimo wszystko, pewnych rzeczy nie da się tak łatwo wytłumaczyć, więc na tę chwilę nie wgłębiajmy się zanadto. Zatem, dlaczego Apple "idzie" po OLED-y do Samsunga? Odpowiedź jest tym razem prosta... Koreańczycy są bezkonkurencyjni w tej kwestii!

iphone concept

Poszukujesz solidnego smartfona w dostatecznie niskiej cenie? Co powiesz na ten model!

Wszystko zaczyna siępowoli klarować. Warto jednak zaznaczyć, że Apple nie po raz pierwszy wyposaży swojego flagowca w podzespoły z logiem Samsunga. Nieco starsi czytelnicy z pewnością wiedzą, że do niedawna to Samsung dostarczał "serca" dla kolejnych iPhone'ów! Nasuwa się pytanie, dlaczego gigant z Cupertino spróbuje stworzyć ekranu OLED we własnym zakresie? Patenty i... środki. 

iphone 8 concept #2


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

Jeżeli już o środkach mowa! Szacuje się, że nasz Koreański potentat technologiczny już teraz wydał na rozwój fabryk odpowiedzialnych za produkcję ekranów OLED... niemalże 13 mld dolarów! Wiedzcie, że to nie koniec i wierzcie, że Samsungowi zwróci się to z solidnym zadatkiem. Można śmiało przyznać, że gigant odbije się od dołka finansowego spowodowanego przez problemy ze wspomnianym wcześniej phabletem. ;) Co o tym sądzicie? Zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz o pozostawienie łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Nadchodzący iPhone 8 Otrzyma Ekran od... Samsunga!