PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Nadchodzący iPhone 8 Otrzyma Ekran od... Samsunga!

Nadchodzący iPhone 8 Otrzyma Ekran od... Samsunga!

Świat staje na głowie! Najpierw Samsung kieruje się z prośbą do rodzimego konkurenta o stworzenie odpowiedniej baterii, a teraz Samsung będzie wytwarzał matryce do iPhone'a 8. Czy czeka nas koniec świata?

Jak widzimy, czasem nie warto palić mostów za sobą, bowiem przyjdzie chwila gdy będziemy zmuszeni wyciągnąć rękę po pomoc. Wspomniany wcześniej Samsung porozumiał się ze swoim konkurentem - LG by ten stworzył dla niego baterię do Note'a 8, a teraz Apple... przychodzi z prośbą do Samsunga. Dlaczego akurat do Samsunga? Dlaczego akurat do największego rywala?! 

apple iphone

Chcesz być na bieżąco z newsami ze świata technologii? Koniecznie obejrzyj ten materiał!

Pytań jest niewspółmiernie dużo, co odpowiedzi. Można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że czasem nawet największych dopada tzw. "chichot losu". Mimo wszystko, pewnych rzeczy nie da się tak łatwo wytłumaczyć, więc na tę chwilę nie wgłębiajmy się zanadto. Zatem, dlaczego Apple "idzie" po OLED-y do Samsunga? Odpowiedź jest tym razem prosta... Koreańczycy są bezkonkurencyjni w tej kwestii!

iphone concept

Poszukujesz solidnego smartfona w dostatecznie niskiej cenie? Co powiesz na ten model!

Wszystko zaczyna siępowoli klarować. Warto jednak zaznaczyć, że Apple nie po raz pierwszy wyposaży swojego flagowca w podzespoły z logiem Samsunga. Nieco starsi czytelnicy z pewnością wiedzą, że do niedawna to Samsung dostarczał "serca" dla kolejnych iPhone'ów! Nasuwa się pytanie, dlaczego gigant z Cupertino spróbuje stworzyć ekranu OLED we własnym zakresie? Patenty i... środki. 

iphone 8 concept #2


Najlepsze Projektory w 2017

Jeżeli już o środkach mowa! Szacuje się, że nasz Koreański potentat technologiczny już teraz wydał na rozwój fabryk odpowiedzialnych za produkcję ekranów OLED... niemalże 13 mld dolarów! Wiedzcie, że to nie koniec i wierzcie, że Samsungowi zwróci się to z solidnym zadatkiem. Można śmiało przyznać, że gigant odbije się od dołka finansowego spowodowanego przez problemy ze wspomnianym wcześniej phabletem. ;) Co o tym sądzicie? Zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz o pozostawienie łapki w górę! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 12/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1TP-LINK NEFFOS X1 LITE TP-LINK NEFFOS X1 LITEBest of the best!
2XIAOMI REDMI 4X XIAOMI REDMI 4X Sprawdź sam
3XIAOMI REDMI NOTE 4 XIAOMI REDMI NOTE 4 Ten ma niezłą cenę!
4SAMSUNG GALAXY J5 2017 SAMSUNG GALAXY J5 2017 Polecany model
5MOTOROLA MOTO G5S MOTOROLA MOTO G5S Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 10 Smartfonów do 1000 zł - Świąteczny Ranking 2017

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Nadchodzący iPhone 8 Otrzyma Ekran od... Samsunga!